اخبار ارز دیجیتال

DAO Arbitrum بیش از ۳۳۵۰ ETH درآمد حاصل از کارمزد تراکنش دریافت خواهد کرد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

درآمد از کارمزدهای پایه و درآمد مازاد حاصل از تراکنش های شبکه به دست می آید. این انگیزه به دنبال درگیری های اخیر بین تیم آربیتروم و جامعه آن رخ می دهد.

بلاک چین لایه ۲ اتریوم Arbitrum توکن های ETH (ETH) را به ارزش تقریبی ۶.۲ میلیون دلار در پروژه خود، سازمان های مستقل غیرمتمرکز (DAO) توزیع می کند. اعلام کرد توییتر در ۹ می. دارندگان ARB باید پاداش دریافت کنند.

وجوه جمع آوری شده کارمزد پایه و درآمد مازاد حاصل از تراکنش های شبکه است. طبق توییت Arbitrum، در مجموع ۳۳۵۲ ETH توسط DAO جمع آوری خواهد شد. یک سازمان بومی اینترنتی، DAO به طور جمعی تحت مالکیت و مدیریت اعضای آن است. آنها یک وزارت دارایی دارند و از طریق پیشنهادهایی که گروه به آنها رأی می دهد، تصمیم می گیرند.

Arbitrum یک شبکه مقیاس پذیر محبوب است که توسط بسیاری از برنامه های غیرمتمرکز (dApp) و توسعه دهندگان بلاک چین استفاده می شود. همه کاربران هنگام معامله در Arbitrum One کمیسیون می پردازند.

در زمان نگارش این مقاله، هزینه انتقال ETH در Arbitrum 0.25 دلار و هزینه سوآپ توکن ۰.۶۸ دلار است. داده‌های CryptoFees نشان می‌دهد که کاربران Arbitrum در طول هفت روز گذشته ۳۸۷,۴۲۳ دلار هزینه پرداخت کرده‌اند.

هر هزینه پرداخت شده در Arbitrum One به دو بخش هزینه L1 و هزینه L2 تقسیم می شود. طبق این پروتکل، هزینه L1 هزینه ارسال تراکنش ها در شبکه اتریوم را پوشش می دهد، در حالی که هزینه L2 هزینه اجرای شبکه را پوشش می دهد.

با نگاهی به تقسیم درآمد، تقریباً ۵۸۲ ETH از وجوه مازاد از کارمزد L1، تقریباً ۱۳۰۸ ETH از کارمزد پایه و ۱۴۶۲ ETH از کارمزد L2 ایجاد شد. در مجموع، این معادل ۳۳۵۲ ETH درآمد از DAO Arbitrum است.

با توجه به بحث‌های پیشنهادی در انجمن حاکمیت آربیتروم، این پروتکل مکانیزمی برای اشتراک درآمد ایجاد می‌کند که به صورت دوره‌ای توسط قراردادهای هوشمند آغاز می‌شود. فقط توکن‌های ARB واگذار شده برای اشتراک درآمد واجد شرایط هستند و دارندگان باید جوایز را درخواست کنند.

آربیتروم می‌گوید این حرکت «مشوق‌های جامعه را همسو می‌کند و به ARB هدفی فراتر از یک نشانه حکومتی بی‌ارزش می‌دهد». طبق گفته انجمن حکومت، اکثر اعضای جامعه از این پیشنهاد حمایت می کنند. با این حال، برخی از اعضا تاکید کردند که اشتراک درآمد می تواند به طبقه بندی توکن ARB به عنوان یک امنیت بیشتر کمک کند.

یکی از اعضای انجمن در مورد پیشنهاد Arbitrum “اشتراک درآمد DAO به دارندگان توکن ARB” نظر داده است. منبع: بنیاد آربیتروم

برنامه تشویقی آربیتروم پس از درگیری تیم پروتکل با جامعه بر سر انتقال نزدیک به ۱ میلیارد دلار که توسط دارندگان ARB تایید نشده بود، راه اندازی شد.

مجله: جو روبین – حقیقت درباره موسس ETH Split و “Crypto Google”نویسنده: Ana Paula Pereira

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا