🚨 اخبار ارز دیجیتال

پیشنهاد آربیتروم برای بازگرداندن ۷۰۰ میلیون ARB ناموفق بود، نهنگ ها آن را «پاور بازی» می نامند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

AIP-1.05 با ۱۱۸ میلیون رای شکست خورد. این پیشنهاد پس از انتقال وجوه توسط بنیاد آربیتروم بدون تایید جامعه ارائه شد.

پیشنهاد بحث برانگیز برای بازگرداندن ۷۰۰ میلیون توکن حکومتی ARB به خزانه داری DAO Arbitrum با اکثریت آرا در ۱۵ آوریل رد شد. پیشنهاد بهبود AIP-1.05 پس از اینکه بنیاد آربیتروم بودجه را بدون تایید جامعه در ماه مارس تحویل داد، معرفی شد.

AIP-1.05 با ۱۱۸ میلیون رأی شکست خورد که ۸۴ درصد از کل آرا را به خود اختصاص داد، اما ۲۱ میلیون توکن ARB به این پیشنهاد رأی دادند که نزدیک به ۱۴.۵ درصد از کل آرا است. حدود ۲ میلیون توکن ARB ممتنع شده است. در این پیشنهاد از بنیاد خواسته شده بود که نشانه‌ها را به عنوان یک «ژست نمادین مبنی بر اینکه دارندگان حکومت، به جای ارائه‌دهنده خدمات آربیتروم یا بنیاد، در نهایت DAO را کنترل می‌کنند» بازگرداند.

اسکرین شات – AIP-1.05: چارچوب پیشنهادی بهبود آربیتروم. منبع: Arbitrum DAO.

در انجمن حاکمیت، Whales که دارای ۴.۸ میلیون توکن ARB است، گفت که این پیشنهاد «گام‌های غیر ضروری» را اضافه می‌کند و توانایی بنیاد برای «حمایت از رشد اکوسیستم آربیتروم» و «فقط به عنوان یک بازی قدرت» را کاهش می‌دهد. ببینید” او گفت.

نهنگ دیگری که با ۱۸ میلیون توکن ARB به این پیشنهاد رای منفی داد، گفت که برای ارتقای تمرکززدایی و پیشرفت اکوسیستم به تعادل نیاز است.

ما باید بین حمایت از تمرکززدایی و ممانعت از پیشرفت اکوسیستم به تعادل برسیم.

جامعه آربیتروم و بنیاد آن بر سر پیشنهاد مدیریت بنیاد AIP-1 درگیر اختلاف نظر هستند. این پیشنهاد خواستار سرمایه گذاری ۱ میلیارد دلاری توکن های ARB به عنوان سرمایه عملیاتی بود. پس از مواجهه با واکنش شدید جامعه، بنیاد بعداً گفت که AIP-1 یک تصویب است، نه یک پیشنهاد. او افزود که برخی از توکن ها قبلاً به عنوان استیبل کوین فروخته شده اند.

پیشنهاد AIP-1 اولین تلاش Arbitrum برای حکومت پس از انتشار توکن در اوایل ماه مارس بود. این بنیاد قبلاً یک سری پیشنهادات بهبود جدید را با هدف برقراری مجدد گفتگو با جامعه منتشر کرده است.

مجله: خطرات قانونی درگیر شدن در DAO

نویسنده: Ana Paula Pereira

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا