اخبار ارز دیجیتال

قیمت‌های آربیتراژ پس از از سرگیری آدرس‌های نهنگ دی‌فای و انباشت ARB‌ها افزایش یافت

دوره های اندرو تیت


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

قیمت ARB پس از از سرگیری آدرس نهنگ محبوب DeFi خرید رمزهای حاکمیتی، دو رقمی افزایش یافت، اما آیا افزایش پایدار است؟

قیمت آربیتروم (ARB) در کنار ارزهای دیجیتال برتر پس از رای سنای ایالات متحده به افزایش سقف بدهی در 2 ژوئن افزایش یافت.

چرا قیمت ARB امروز در حال افزایش است؟

قیمت ARB 9 درصد افزایش یافت و به بالاترین حد روزانه 1.25 دلار رسید و از مجموع افزایش 1.5 درصدی کل بازار کریپتو در مدت مشابه پیشی گرفت.

نمودار قیمت روزانه ARB/USDT در مقابل TOTAL. منبع: TradingView

عملکرد بهتر Arbitrum با فعالیت خرید عجیب و غریب مرتبط با آدرس ارز دیجیتال اندرو کانگ معامله گر محبوب همزمان شد.

قابل ذکر است، در 2 ژوئن، بنیانگذاران Mechanism Capital یک میلیون دلار استیبل کوین را به استخر Arbitrum واریز کردند و بیش از 20٪ را برای خرید RDNT، نشانه اصلی پلتفرم وام دهی Defi، Radiant Capital، هزینه کردند.

فعالیت ارزهای دیجیتال اندرو کانگ در 2 ژوئن به حالت تعلیق درآمد. منبع: Lookonchain

بعد از آن آقای کانگ مبادله شد RDNT های تازه خریداری شده او و RDNT های موجود 867000 دلار ارزش ARB دارند. بر اساس منبع داده Lookonchain، او سپس درآمد حاصل را نزد Radiant Capital برای قرض گرفتن USD Coin Circle (USDC) واریز کرد.

سکو دریافت کردم:

به نظر می‌رسد اندرو کانگ مدت‌ها با اهرم‌ها پیش می‌رود.» $ARB بر @RDNTCapital.خرید $ARB ← سپرده گذاری $ARB → قرض گرفتن USDC دلار → خرید $ARB. ”

آیا تجمعات ARB پایدار هستند؟

Lookonchain فاش کرده است که یک نهنگ ناشناس همزمان با انتقال آقای کانگ در بالا، 1.5 میلیون دلار ARB در صرافی OKX سپرده گذاری کرده است.

سرمایه‌گذاران معمولاً توکن‌های خود را برای فروش در صرافی‌های ارزهای دیجیتال سپرده می‌کنند. این امر احتمال خروج ARB را در روزهای آینده در صورت کاهش تقاضا برای ARB بیشتر می‌کند. جالب اینجاست که تنظیمات فنی توکن در نمودار روزانه نیز همین را نشان می دهد.

موارد مرتبط: پروتکل Jimbos مبتنی بر Arbitrum هک شد و 7.5 میلیون دلار در اتر از دست داد

قابل توجه است که ARB چیزی را نشان می دهد که به نظر می رسد یک پرچم نزولی است که با تثبیت قیمت بین دو خط روند موازی در حال افزایش پس از یک روند نزولی قوی تأیید می شود. به طور کلی، یک پرچم نزولی پس از شکسته شدن قیمت به زیر خط روند پایین تر و سقوط به همان میزان ارتفاع روند نزولی قبلی پاک می شود.

نمودار قیمت روزانه ARB/USDT. منبع: TradingView

این ARB ژوئن را به 0.95 دلار می رساند که حدود 20 درصد کمتر از سطح قیمت فعلی است.

در مقابل، شکست قاطع بالاتر از خط روند بالای Flag احتمالاً چشم‌انداز نزولی را باطل می‌کند و Arbitrum Token به سمت سطح مقاومت 1.35 دلار برای جلسه مارس-مه 2023 حرکت می‌کند.نویسنده: Yashu Gola

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا