اخبار ارز دیجیتال

در اینجا چیزی است که برای Arbitrum پس از airdrop اتفاق افتاد

دوره های اندرو تیت
خرید تلگرام پرمیوم


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

تعداد کیف پول های جدیدی که اولین تراکنش های خود را انجام می دهند به تدریج پس از airdrop کاهش یافت که نشان دهنده کاهش پذیرش کاربران جدید پس از رویداد است.

شرکت تجزیه و تحلیل زنجیره ای Nansen گزارش جدیدی را منتشر کرده است که جزئیات آن چه برای شبکه Arbitrum پس از رویداد محبوب airdrop رخ داده است منتشر کرده است. از افزایش پایدار کاربران و تراکنش‌ها گرفته تا کیف پول‌های جدید کمتری که تراکنش‌های اولیه را انجام می‌دهند، این شرکت تحلیلی تأثیر airdrops را بر اکوسیستم زنجیره تجزیه و تحلیل کرد.

در 23 مارس، بنیاد آربیتروم توکن‌های جدیدی را برای اعضای واجد شرایط جامعه منتشر کرد. به گفته این سازمان، نشانه Arbitrum (ARB) انتقال به یک سازمان غیرمتمرکز خودمختار (DAO) را نشان می دهد.

بیش از دو ماه پس از ایردراپ، نانسن عملکرد بلاک چین را بر اساس معیارهای مختلف روی زنجیره تجزیه و تحلیل کرد. در گزارشی جدید، این شرکت تحلیلی ادامه هجوم فعالیت های زنجیره ای را برجسته کرد.

طبق داده‌های نانسن، تراکنش‌ها و تعداد کاربران روزانه پس از ایردراپ در سطوح بالای تاریخی باقی ماندند.

معاملات روزانه برای Optimism، Ethereum و Arbitrum در 6 ماه گذشته.منبع: نانسن

علاوه بر این، داده ها همچنین روند صعودی هزینه گاز در Arbitrum را نشان می دهد که نشان دهنده افزایش استفاده از زنجیره است. معاملات و نقل و انتقالات نیز الگوی مشابهی را نشان دادند.

در حالی که بسیاری از شاخص ها به رشد قابل توجهی در اکوسیستم اشاره می کنند، تعداد کیف پول هایی که اولین تراکنش های خود را انجام می دهند به آرامی پس از ایردراپ کاهش یافت. این نشان می دهد که تعداد کاربران جدید از زمان رویداد محبوب کاهش یافته است.

مربوط: Arbitrum Airdrop: آدرس هک شده برای جمع آوری 500000 دلار استفاده می شود

با وجود این، شبکه Arbitrum توانست سهم قابل توجهی از حجم پل را از اتریوم حفظ کند. با توجه به داده ها، مقدار کل پل زدن اتریوم به آربیتروم پس از ایردراپ همچنان قوی است و آربیتروم دومین موقعیت بزرگ را پس از Polygon حفظ کرده است.

ارزش پل زدن خالص از اتریوم به آربیتروم (USD).منبع: نانسن

Arbitrum Airdrop یکی از برجسته ترین رویدادهای ارزهای دیجیتال در نیمه اول سال 2023 بود. این شروع فصل ایردراپ بود و به برخی از شکارچیان ایردراپ اجازه داد تا توکن‌ها را جمع‌آوری کنند و دارایی‌هایی به ارزش 3.3 میلیون دلار را در دو کیف پول جمع کنند.

مجله: بیت کوین با وعده “صفر خالص” در مسیر برخورد است

نویسنده: Ezra Reguerra

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا