اخبار ارز دیجیتال

آربیتروم پس از خشم جامعه پیشنهادهای حکومتی جدیدی ارائه می کند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

بنیاد آربیتروم به دنبال آشفتگی هایی که در طرح اولیه رخ داد، چندین پیشنهاد جدید برای حکمرانی ارائه کرده است.

بنیاد آربیتروم تعدادی پیشنهاد بهبود جدید را به دنبال آشفتگی هایی که پس از شکست تلاش های اولیه برای حکمرانی به وجود آمد، منتشر کرده است.

در 5 آوریل، Arbitrum، یک ارائه دهنده راه حل لایه 2 اتریوم، پیشنهادهای جدید بهبود Arbitrum (AIP) را در مورد حاکمیت شبکه ارسال کرد.

پیشنهادات جدید شامل AIP-1.1 است که برنامه های قفل قرارداد هوشمند، هزینه ها، بودجه و شفافیت را پوشش می دهد. دیگری، AIP-1.2، اصلاحاتی را در اسناد پایه گذاری فعلی انجام می دهد و آستانه پیشنهاد را از 5 میلیون نشانه Arbitrum (ARB) به 1 میلیون ARB کاهش می دهد تا «حکمرانی در دسترس تر شود».

توییتی در 5 آوریل تایید کرد که Arbitrum DAO در مورد اولین پیشنهاد خود، AIP-1 به توافق رسیده است.

در 2 آوریل، بنیاد آربیتروم گفت که AIP-1 به دلیل واکنش شدید جامعه “احتمال دارد تصویب نشود”. دارندگان توکن با پیشنهادی که حاوی موضوعات بیش از حد و رای تصویب بود که به بنیاد اجازه می‌داد تقریباً ۱ میلیارد دلار توکن‌های ARB را کنترل کند، مخالفت کردند.

بنیاد توییت در 5 آوریل، ما اعلام کردیم که دیگر توکن را کنترل نمی کنیم.

این بنیاد 700 میلیون توکن باقیمانده در کیف پول بودجه اداری را تا زمانی که بودجه قابل قبول و برنامه قفل قرارداد هوشمند توسط DAO تایید نشود، جابجا نخواهد کرد.

این بنیاد همچنین گزارش شفافی صادر کرده است “در آن اقدامات انجام شده برای راه اندازی و راه اندازی DAO توضیح داده شده است.”

وی افزود: “ما در حال گوش دادن به بازخوردها هستیم.” او قبل از اینکه اضافه کرد، “ما سخت کار کرده ایم تا به آن رسیدگی کنیم و اطمینان حاصل کنیم که بنیاد برای خودش صحبت می کند و حمایت آنها در خدمت بهترین منافع DAO است.”

دو AIP جدید برای دریافت بازخورد حداقل 72 ساعت قبل از رای گیری فوری یک هفته ای برنامه ریزی شده در انجمن های انجمن Arbitrum پست می شوند.

مربوط: آربیتروم رای حاکمیتی را پس از واکنش شدید جامعه تقسیم می کند

آربیتروم پس از پیشنهاد اولیه خود برای استفاده از 750 میلیون توکن برای رای دادن به پیشنهادات خود توسط ناظران صنعت متهم شده است.

قیمت ARB طی 24 ساعت گذشته 4 درصد کاهش یافته و به 1.22 دلار کاهش یافته است. توکن های لایه 2 پس از ایردراپ در 23 مارس، 86 درصد کمتر از اوج قیمت بالای 8.50 دلار در آن روز کاهش یافتند.

مجله: سکه های ناپایدار: De-pegging، بانک ها و سایر خطرات در حال ظهورنویسنده: Martin Young

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا