🚨 اخبار ارز دیجیتال

Arbitrum DAO 56 میلیون دلار ARBهای ادعا نشده را با پایان مهلت airdrop به دست می آورد.

مقدار توکن های Arbitrum (ARB) بدون ادعا ۰.۶۹٪ از کل عرضه ۱۰ میلیارد ARB را تشکیل می دهد.

Arbitrum، راه حل اصلی لایه ۲ برای بلاک چین اتریوم، رسما توکن های ادعا نشده ای از Arbitrum airdrop را به خزانه شبکه اضافه کرده است.

در ۲۴ سپتامبر، بنیاد آربیتروم ۶۹.۴ میلیون توکن آربیتروم (ARB) مطالبه نشده را به وزارت خزانه داری سازمان غیرمتمرکز خودمختار آربیتروم (DAO) ارسال کرد، این بنیاد در X (توئیتر سابق) اعلام کرد.

این بنیاد تاکید کرد که کاربران Arbitrum دیگر نمی توانند توکن های ARB را در هیچ کجا ادعا کنند. بنیاد داوری افزود: “لطفاً در بیرون ایمن باشید.”

تا لحظه نگارش این مقاله، ارزش انتقال ARB تقریباً ۵۶ میلیون دلار است. طبق داده‌های CoinGecko، این ارز دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته ۱.۶ درصد کاهش یافت و به ۰.۸۱ دلار معامله شد.

مقدار توکن های ARB ادعا نشده ۰.۶۹٪ از کل عرضه ۱۰ میلیارد ARB را تشکیل می دهد. طبق داده‌های Dune Analytics، ۹۳ درصد از کاربران واجد شرایط درخواست یک توکن کرده‌اند. کاربران و توسعه دهندگان Arbitrum واجد شرایط می توانند تا ۱۲.۷۵٪ از عرضه ۱۰ میلیارد توکن یا ۱.۲۷۵ میلیارد ARB را دریافت کنند.

مربوط: آخرین خبر: متولی Mt Gox مهلت بازپرداخت را به اکتبر ۲۰۲۴ تغییر می دهد

Arbitrum که در سال ۲۰۲۱ تأسیس شد، یک راه حل مقیاس پذیر لایه ۲ اتریوم است که توسط آزمایشگاه های خارج از زنجیره ایجاد شده است. در مارس ۲۰۲۳، بنیاد Arbitrum راه اندازی Arbitrum DAO و نشانه حاکمیت بومی آن، ARB را اعلام کرد. ARB که در ۲۳ مارس پخش شد، یک توکن حکومتی ERC-20 است که به دارندگان اجازه می‌دهد در پروتکل حاکمیت زنجیره‌ای Arbitrum DAO شرکت کنند.

جابجایی توکن‌های ARB ادعا نشده به Arbitrum DAO شش ماه پس از ایجاد DAO و رها شدن توکن‌های ARB اتفاق می‌افتد، همانطور که در اصل در پیشنهاد بهبود Arbitrum 7 بیان شد. گیرندگان می‌توانند توکن‌هایی را تا بلوک ۱۸۲۰۸۰۰۰ در اتریوم ادعا کنند. تخمین زده می شود که در ۲۴ سپتامبر ایجاد شده است.

مجله: آسیا اکسپرس: کارکنان PEX به دنبال رسوایی، مشکلات Mt Gox و ارز مجازی Diners Club از رویداد فرار کردند.

نویسنده: Helen Partz
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا