اخبار ارز دیجیتال

قیمت ARB به ۲ دلار؟ Ethereum L2 Rival Arbitrum در ماه آوریل دو برابر می شود، فراکتال پیشنهاد می کند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

مسیر قیمت ARB شبیه به اولین شرکت MATIC پس از بازار است، پس از اینکه MATIC در اوایل معاملات با فروش بی‌رحمانه‌ای مواجه شد، ۱۳۵۰ درصد افزایش یافت.

قیمت‌های آربیتروم (ARB) پس از رسیدن به بالاترین قیمت ۱.۶۰ دلار در ۲۳ مارس، تقریباً ۲۰ درصد در هفته کاهش یافت.

فراکتال قیمت چند ضلعی

انگیزه صعودی توکن Arbitrum را می توان به اولین بازار رقیب Ethereum L2 Polygon ردیابی کرد.

MATIC در ۲۶ آوریل ۲۰۱۹ معاملات خود را در بایننس با قیمت ۰.۰۰۲۶ دلار به ازای هر توکن آغاز کرد. پس از افزایش نزدیک به ۳۰۰ درصدی برای رسیدن به ۰.۰۱۰۵ دلار در همان روز، MATIC/USD 70 درصد از این سودها را در اصلاح بازار تا ۹ می ۲۰۱۹ پاک کرد.

سپس شتاب بیشتری گرفت و تقریباً ۱۳۵۰ درصد افزایش یافت و در ۲۱ می ۲۰۱۹ به ۰.۰۴۵ دلار رسید.

نمودار قیمت ۴ ساعته MATIC/USDT. منبع: TradingView/Mac

مسیر قیمت منعکس کننده یک پدیده تکرارشونده است که شامل راه اندازی توکن دیجیتال با اصول به ظاهر قوی است. تحلیلگر بازار مستقل مک.

به عنوان مثال، بلاک چین لایه ۱، سولانا (SOL)، پس از آغاز به کار مبادله در آوریل ۲۰۲۰، قبل از گذراندن مرحله مشابهی از پمپاژ، بهینه سازی، و یکپارچه سازی جانبی، ۵۰۰۰۰ درصد افزایش یافت.

نمودار روزانه SOL/USD. منبع: TradingView/Mac

قیمت آربیتروم می تواند تا آوریل به ۲ دلار برسد

از منظر بنیادی، Arbitrum در ماه‌های اخیر به عنوان یک رقیب قدرتمند برای فضای Ethereum L2 ظاهر شده است و چندین پروتکل پیشرو DeFi مانند GMX، Uniswap، Sushi و Aave در میان کاربران خود قرار دارند.

داستین تیندر، محقق در شرکت تحلیلی مساری، می‌گوید: «GMX و Arbitrum’s Radiant دو پروتکل سریع‌الرشد امسال هستند، هم از نظر مبانی و هم افزایش قیمت.»

با نگاهی به معیارهای حفظ کاربر، واضح است که این پروتکل‌ها در مقایسه با پروتکل‌های وارداتی مانند Uniswap و Aave بیشتر از بازار جذب می‌شوند.

خوش بینی در مقابل حفظ ماهانه کاربر Arbitrum.منبع: مساری

بر اساس منبع داده Defi Llama، از ۲۹ مارس، قفل ارزش کل (TVL) در استخرهای Arbitrum به ۲.۲ میلیارد دلار افزایش یافته است که از حدود ۹۸۱ میلیون دلار در سه ماه قبل افزایش یافته است.

مطالب مرتبط: Arbitrum Airdrops در IPO فروخته می شود، اما معامله گران در ARB صعودی می مانند

مک اشاره کرد که بنیادهای قوی Arbitrum ممکن است چشم اندازهای نزولی ARB را محدود کند و معامله گران را تشویق کند تا توکن های خود را در هفته های آینده دوباره جمع کنند.

نمودار ساعتی ARB/USDT. منبع: TradingView/Mac

همانطور که در زیر نشان داده شده است، هدف گذاری برای ۲ دلار تا آوریل ۲۰۲۳ می تواند منجر به افزایش قیمت دیگری شود.

این مقاله حاوی توصیه یا توصیه های سرمایه گذاری نیست. همه اقدامات سرمایه گذاری و معاملاتی مستلزم ریسک هستند و خوانندگان باید هنگام تصمیم گیری تحقیقات خود را انجام دهند.نویسنده: Yashu Gola

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا