اخبار ارز دیجیتال

آزمایشگاه های آراگون و Polygon برای دسترسی بیشتر به DAO ها همکاری می کنند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

این همکاری به گونه ای تنظیم شده است که به کاربران امکان می دهد به سرعت و ایمن سازمان های مستقل غیرمتمرکز را با کمتر از ۵۰ سنت و بدون نیاز به کدنویسی بسازند.

آراگون، یک چارچوب متن باز طراحی شده برای راه اندازی سازمان های مستقل توزیع شده (DAO)، اعلام کرده است که زیرساخت آن اکنون در شبکه Polygon در دسترس است.

همکاری Aragon و Polygon Labs راه حلی مقرون به صرفه و در دسترس را برای ایجاد و مدیریت DAO در اختیار کاربران قرار می دهد. این مشارکت کاربران را قادر می سازد تا به سرعت و ایمن DAO را با حداقل ۵۰ سنت و بدون نیاز به کدنویسی بسازند.

DAO سازمانی است که توسط قوانین کدگذاری شده به عنوان یک برنامه کامپیوتری روی بلاک چین اداره می شود. برخلاف سازمان‌های سنتی، DAOها بدون اقتدار مرکزی یا سلسله‌مراتب عمل می‌کنند و برای تصمیم‌گیری و مدیریت سازمان به شبکه‌ای توزیع‌شده از سهامداران متکی هستند.

از طریق این مشارکت، کاربران می توانند از “پایه کد ناب” آراگون و بلاک چین لایه ۲ Polygon برای راه اندازی سریع DAO ها بدون نیاز به تخصص فنی استفاده کنند. هدف این روش جدید کاهش موانع و هزینه‌های مربوط به ایجاد و مدیریت DAO با استفاده از فناوری کاملاً زنجیره‌ای است که مشارکت مردم در سراسر جهان را مقرون به صرفه می‌کند.

Sandeep Nailwal، یکی از بنیان‌گذاران Polygon Labs، گفت که این مشارکت، حاکمیت زنجیره‌ای را «در دسترس همه در جهان» قرار می‌دهد و در نتیجه به طور مثبت به «پذیرش انبوه فناوری بلاک چین» کمک می‌کند.

آراگون و Polygon که در سال ۲۰۱۶ تأسیس شد، سابقه همکاری دارند. در سپتامبر ۲۰۲۱، اولین محصول آراگون بر روی پلتفرم Polygon عرضه شد و بیش از ۶۰۰۰ DAO ایجاد کرد.

مرتبط: Reddit قراردادهای آواتار نسل ۳ NFT را روی Polygon پیاده‌سازی می‌کند

در ۲۷ مارس، Polygon فناوری مقیاس‌بندی zkEVM Ethereum منبع باز خود را در شبکه اصلی خود منتشر کرد. این یک راه حل مقیاس‌پذیری با دانش صفر (ZK rollup) است که معادل ماشین مجازی اتریوم است. این فناوری اجازه می دهد تا هزاران تراکنش به صورت دسته ای خارج از زنجیره انجام شود، بنابراین هزینه های تراکنش کاهش می یابد و توان عملیاتی استقرار قراردادهای هوشمند افزایش می یابد. این فناوری قرار است به کاهش قبوض بنزین برای کاربران غیرمتمرکز برنامه کمک کند و به توسعه دهندگان این امکان را می دهد تا به راحتی قراردادهای هوشمند موجود خود را روی zkEVM Polygon کپی کنند.

نویسنده: Judith BannermanQuist

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا