اخبار ارز دیجیتال

پس از ادغام با برنامه رسانه های اجتماعی Chingari، Aptos شاهد رشد ۹۰۰ درصدی کاربران جدید بود


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

Chingari در ماه ژوئیه مهاجرت به Aptos را با هدف بهبود تجربه کاربری پس از قطع شدن شبکه Solana در سال ۲۰۲۲ آغاز کرد.

بلاک چین Aptos پس از ادغام با Chingari، یک پلتفرم رسانه اجتماعی هندی که قبلا توسط Solana پشتیبانی می‌شد، شاهد افزایش فعالیت‌ها بوده است. بر اساس داده‌های زنجیره‌ای، تعداد کاربران جدید ۹۰۰ درصد ماه به ماه افزایش یافته است و هر روز نزدیک به ۹۰،۰۰۰ عضو زنجیره‌ای می‌شود.

Chingari در ۶ ژوئیه مهاجرت به Aptos را آغاز کرد و به دنبال یک تجربه کاربری بهتر پس از قطع شدن شبکه Solana در سال ۲۰۲۲ بود. قطعی شبکه سولانا چالش هایی ایجاد کرد و بسیاری از تراکنش ها باید برنامه ریزی می شدند. […] سامیت گوش، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل Chingari به کوین تلگراف گفت: به جای داشتن فوریت برای کاهش خطر شکست تراکنش.

به گفته Ghosh، ادغام با Aptos ویژگی‌های زنجیره‌ای فوری مانند هدایای مجازی را امکان‌پذیر می‌کند که در هفته‌های اخیر شاهد افزایش کاربران جدید برای پلتفرم رسانه‌های اجتماعی بوده است. همچنین کیف پول جدید چینگری معرفی شد که به کاربران اجازه می دهد از طریق تعامل و ایجاد محتوا در پلتفرم، توکن کسب کنند. توکن های به دست آمده را می توان برای انعام سازندگان، افزایش دید محتوا، و خرید هدایای مجازی و توکن های غیر قابل تعویض (NFT) استفاده کرد.

فعالیت شبکه Aptos در ۳۰ روز گذشته. منبع: Aptos Analysis.

جدای از بهبود قابلیت استفاده، رشد چینگری به اقتصاد ۱.۴ میلیاردی هند و محبوبیت فزاینده ارزهای دیجیتال در این کشور متکی است. طبق گزارش Chainalysis، هند در خط مقدم پذیرش کریپتو در منطقه جنوب آسیا قرار دارد.

از ۱۴ جولای، چینگری ۸۰ درصد از کل کاربران فعال روزانه در بلاک چین Aptos و ۵۰ درصد از کل قبوض گاز پرداخت شده در شبکه را به خود اختصاص داده است که بیش از ۵۰۰ درصد نسبت به ماه قبل افزایش داشته است. تعداد تراکنش ها نیز با افزایش ۱۵۰ درصدی به نزدیک به ۲ میلیون در روز رسید. اگر این سرعت ادامه پیدا کند، شرکت انتظار دارد طی چند روز از کل طول عمر Stepn، دومین برنامه بزرگ DA در Solana، پیشی بگیرد.

“اگر این رشد ادامه یابد، […] انتظار داریم تا پایان جولای چینگری به ۱.۲۵ میلیون کاربر برسد. این ۱۰ برابر سریعتر از Solana است و ما تا پایان سال اول بیش از ۲۰ میلیون کاربر زنجیره ای خواهیم داشت، با بیش از ۲۰۰۰۰۰ APT تجمعی که تا پایان سال اول در قبض گاز پرداخت می شود.”

Aptos تنها زنجیره ای نیست که از DApps بهره می برد، ما به دنبال بهبود عملکرد زنجیره ای و قابلیت استفاده در سراسر شبکه هستیم. ناشر بازی Mythical Games اخیراً از بلاک چین اتریوم به اکوسیستم پولکادوت مهاجرت کرده است و دلیل آن را سرعت پایین تراکنش و هزینه های بالای تراکنش در اتریوم عنوان کرده است.

مجله: “مسئولیت اخلاقی” – آیا بلاک چین واقعاً می تواند اعتماد به هوش مصنوعی را افزایش دهد؟

نویسنده: Ana Paula Pereira

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا