اخبار ارز دیجیتال

تأیید ETF رمزنگاری نقطه‌ای «همه چیز درباره قدرت سیاسی» است – Perianne Boring

به گفته مدیر عامل اتاق بازرگانی دیجیتال، تصویب هر نوع قانونی، از جمله صورت‌حساب‌های مربوط به ارزهای دیجیتال و بلاک چین، در یک دولت تقسیم‌شده «بسیار دشوار» خواهد بود.

پریان بورینگ، بنیانگذار و مدیر عامل اتاق بازرگانی دیجیتال، یک گروه حامی بلاک چین، با گری جنسلر، رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار، در مورد عدم تایید صندوق بیت کوین در ایالات متحده مواجه شده است. او پیشنهاد کرد که سیاست نقش مهم تری ایفا کرده است. نقش نسبت به اقتصاد .

بورینگ در گفتگو با کوین تلگراف در اجلاس بلاک چین تگزاس در آستین در ۱۸ نوامبر گفت که رویدادهای مربوط به سقوط FTX بازتابی از “رویکرد اجرایی” کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده و وزارت خزانه داری است. ممکن است مقررات دولت را سخت تر کند و قانونگذاران جمهوری خواه احتمالاً بر نظارت تمرکز خواهند کرد. از اکثریت مجلس نمایندگان در کنگره بعدی استفاده کنید. به گفته مدیر عامل اتاق بازرگانی دیجیتال، تصویب قوانین از هر نوع، از جمله صورت‌حساب‌های مربوط به ارزهای دیجیتال، بلاک چین و استیبل کوین‌ها، در یک دولت تقسیم‌شده و یک دولت اجرایی «بسیار دشوار» است.

بورینگ گفت: «از طرف مجلس، تلاش‌های نظارتی افزایش می‌یابد، اما فکر نمی‌کنم ارزهای دیجیتال واقعاً اولویت داشته باشند. […] آنها دارای اختیارات احضاریه هستند و قدرت اجرای سوگندنامه ها را دارند، بنابراین می توانند افراد مختلفی را در آژانس بیاورند تا رویکرد آنها به دارایی های دیجیتال را بررسی کنند. ”

رئیس اجرایی اتاق بازرگانی قانون مربوط به رمزارز را اعلام کرد زیرا کنگره در حالی که صندوق قابل معامله در بورس بیت کوین (BTC) در دست است (ETF) فوریت ندارد پیشنهاد داد که ترانزیت

۱۰ سال از ارائه اولین ETF بیت کوین می گذرد. […] هنوز نه، اما یک ETF آتی بیت کوین وجود دارد. پس این چگونه منطقی است؟ همه چیز به قدرت سیاسی بستگی دارد، بنابراین واقعاً به رئیس جنسلر بستگی دارد. ”

مربوط: اتاق دیجیتال می گوید زمان آن رسیده است که SEC ETF بیت کوین را تایید کند

Bolling فاش کرد که Gensler نظارت بر مبادلات ارزهای دیجیتال را قبل از تأیید SEC وسیله سرمایه‌گذاری رمزنگاری را در اولویت قرار داده بود. Bitwise، VanEck، ARK 21Shares و دیگران تصمیم‌گیری در مورد برنامه‌های متعدد برای ETF‌های رمزنگاری نقطه‌ای را رد کرده یا به تأخیر انداخته‌اند. Grayscale در ژوئن پس از رد اخیر ETF، علیه آژانس شکایت کرد.نویسنده: Turner Wright

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا