اخبار ارز دیجیتال

یک رویکرد محتاطانه: رگولاتورهای بانکی ایالات متحده در مورد ارزهای دیجیتال هشدار می دهند

دفتر کنترل ارز (OCC) گفت که در حالی که صنعت دارایی دیجیتال بالغ است، مدیریت ریسک “هنوز ضعیف است”.

رگولاتورهای صنعت بانکداری ایالات متحده به بانک ها در مورد “ریسک های جدید” در ارزهای دیجیتال هشدار می دهند، این بخش باید “رویکرد دقیق” داشته باشد و در هنگام تعامل با ارزهای دیجیتال یا شرکت های ارز دیجیتال به دنبال مجوز باشد.

دفتر کنترل ارز (OCC) با استناد به “آشفتگی” در بازار ارزهای دیجیتال در سال ۲۰۲۲، در گزارش چشم انداز ریسک نیم ساله پاییز ۲۰۲۲ خود در دسامبر تاکید کرد.

سه نگرانی اصلی آن عبارتند از «بی ثباتی بالقوه استیبل کوین‌ها»، فقدان شیوه‌های مدیریت ریسک بالغ در صنعت ارزهای دیجیتال، و «درجه بالایی از پیوستگی».

فقدان “تنظیمات منسجم یا جامع” در این بخش و نوسانات ارزهای رمزنگاری شده از آنجایی که شرکت های بیشتری “محصولات و خدمات بانکی” را با استفاده از ارزهای رمزنگاری شده و دارایی های توکن شده ارائه می دهند. این موضوع به عنوان یک موضوع نگران کننده مطرح شده است و OCC معتقد است که این موضوع را افزایش می دهد. سوالات مالی پایدار.

Depeg و فروپاشی استیبل کوین الگوریتمی TerraClassicUSD (USTC) در ماه مه به عنوان نمونه ای از “ریسک اجرا” برای استیبل کوین ها ذکر شد، که در نتیجه چگونه رویدادهای depeg جزئی در استیبل کوین های دارای پشتوانه دارایی نیز رخ می دهد.

او تاکید کرد که معتقد است پشتیبانی استیبل کوین از آن زمان به آهستگی تکامل یافته است، اما در بیشتر مواقع “می تواند مخاطره آمیز” باشد.

در مورد مدیریت ریسک، OCC گفت که در حالی که رویه‌های شرکت‌های ارز دیجیتال در حال بلوغ هستند، «هنوز قوی نیستند»، و افزود که شرکت‌ها با «استرس و غافلگیری» مواجه شده‌اند که باعث ضرر میلیون‌ها سرمایه‌گذار در سال گذشته شده است. آماده است.»

هک ها و قطعی ها مکرر هستند و کلاهبرداری و کلاهبرداری در سطح بالایی در صنعت باقی مانده است.

بازار ارزهای دیجیتال ۲۰۲۲ همچنین “ارتباطات متقابل” این صنعت را آشکار کرده است. […] به گفته OCC، از طریق ترتیبات مالی و سرمایه گذاری غیرشفاف مختلف.

مربوط: قانونگذاران ایالات متحده از تنظیم کننده های فدرال در مورد روابط بانک ها با شرکت های رمزنگاری سوال می کنند

این شرکت خاطرنشان کرد که شرکت‌کنندگان ارزهای دیجیتال «ممکن است در معاملات با اهرم بسیار بالا شرکت کنند» که منجر به خطر سرایت قابل توجهی می‌شود.

OCC در توصیه‌های خود به بانک‌ها می‌گوید موسساتی که قصد تعامل با ارزهای دیجیتال یا شرکت‌های ارزهای دیجیتال را دارند باید «رویکردی محتاطانه و تدریجی داشته باشند».

OCC توصیه کرد که هر گونه طرح مربوط به رمزارز باید قبل از انجام هر فعالیتی «با مرجع نظارتی آنها» مورد بحث قرار گیرد، زیرا ممکن است برخی از بانک ها به مجوز نیاز داشته باشند.

شرکت‌های رمزنگاری در پی ورشکستگی FTX به سمت بهبود شفافیت حرکت کرده‌اند و بسیاری از صرافی‌ها با ارائه مدرکی مبنی بر ذخایر، به کاربران اجازه می‌دهند پشتوانه ارزهای رمزپایه خود را تأیید کنند، و همچنین ابتدا یک ممیزی سه‌طرفه انجام می‌دهیم.نویسنده: Jesse Coghlan

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا