🚨 اخبار ارز دیجیتال

گزارش: اپل حقوق رزرو سام بنکمن فرید را به مبلغ ۵ میلیون دلار تضمین می کند

قرار است کتابی درباره مدیر عامل سابق FTX توسط مایکل لوئیس، نویسنده «The Big Short» در ۳ اکتبر، روزی که محاکمه جنایی SBF در نیویورک آغاز شود، منتشر شود.

طبق گزارش ها، شرکت فناوری چندملیتی اپل ۵ میلیون دلار برای حقوق نوشتن کتاب آینده مایکل لوئیس در مورد مدیر عامل سابق FTX سام بنکمن فرید (SBF) پس از یک جنگ مزایده پرداخت کرده است.

طبق گزارش ۷ سپتامبر در Ankler، اپل حقوق این کتاب را تضمین کرده است. Going Infinite: ظهور و سقوط یک پادشاه جدید، قرار است در ۳ اکتبر، شروع محاکمه SBF در نیویورک، منتشر شود. لوئیس تاریخ انتشار اکتبر را در کنفرانس بیت کوین ۲۰۲۳ در میامی با هدف شروع محاکمه جنایی مدیر عامل سابق FTX پیشنهاد کرد.

کتاب مایکل لوئیس در مورد سم بنکمن-فرید در سوم اکتبر منتشر خواهد شد. منبع: آمازون

علاوه بر این کتاب، این نشریه اعلام کرد که یک فیلم مستند توسط کارگردان Nanette Burstein، که قبلاً فیلم هایی درباره برنامه نویس و مبشر ارزهای دیجیتال جان مک آفی، که در سال ۲۰۲۱ در زندان درگذشت، و هیلاری کلینتون، وزیر امور خارجه اسبق ایالات متحده، ساخته خواهد شد. در حال انجام باشد. آقای Bankman Freed به دلیل این پرونده پرمخاطب و سبک مد و مدل موی منحصر به فردش احتمالاً در طول و بعد از محاکمه جنایی خود موضوع مستندهای زیادی خواهد بود.

با ادامه اعتصابات انجمن نویسندگان آمریکا، انجمن بازیگران سینما و فدراسیون ملی هنرمندان تلویزیون و رادیو، مشخص نیست که چگونه این فیلم ها پیش خواهند رفت. اعضای اتحادیه از اتحاد تولیدکنندگان فیلم و تلویزیون می‌خواهند تا به مسائلی مانند باقیمانده‌های رسانه‌های جریانی و نحوه استفاده از هوش مصنوعی در صنعت در آینده رسیدگی کند.

مربوط: ۵ مستند برتر بیت کوین که باید به لیست تماشای خود اضافه کنید

داستان بانکمن فرید مدت ها قبل از فروپاشی صرافی ارزهای دیجیتال FTX و دستگیری او در باهاما، بر تیتر خبرها تسلط داشت. اگرچه زمانی بسیاری مدیر عامل سابق را به عنوان یک ستاره در حال ظهور می دیدند که به نظارت بر میلیاردها دلار در Alameda Research و FTX رسید، اما او بیشتر با تی شرت و شورت در انظار عمومی ظاهر شد.او شلوار و کفش کتانی پوشیده بود. قبل از لغو وثیقه، SBFs اغلب با پوشیدن کت و شلوار و کراوات در دادگاه ظاهر می شدند.

مستندهای دیگری که چهره‌ها و رویدادهای برجسته در فضای ارزهای دیجیتال را به نمایش می‌گذارند، مستندهای نتفلیکس هستند. به هیچ کس اعتماد نکنید: ردیابی پادشاه رمزارز همچنین مقاله‌ای درباره جرالد کاتن، بنیان‌گذار QuadrigaCX، که بنا بر گزارش‌ها هنگام سفر به هند درگذشت، و مقاله‌ای در مورد سفر برایان آرمسترانگ، بنیان‌گذار و مدیر عامل Coinbase وجود دارد. پیش از اعتصاب نویسندگان، طبق گزارش‌ها، فیلمی درباره رابطه بانکمن فرید با مدیر عامل بایننس، چانگ‌پنگ چائو در دست ساخت بود.

مجله: زندگی زندانی سام بنکمن آزاد، اختلال گردباد نقدی، و نهنگ ۳ میلیارد دلاری بیت کوین: خلاصه هودلر، ۲۰ تا ۲۶ اوت

نویسنده: Turner Wright

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا