🚨 اخبار ارز دیجیتال

قاضی استیناف درخواست آزادی فوری سام بنکمن-فرید را رد کرد

شکایت وکلای سام بنکمن-فرید اکنون به هیئتی متشکل از سه قاضی ارجاع خواهد شد و مدیر عامل سابق FTX کمتر از چهار هفته از شروع محاکمه جنایی خود در نیویورک فاصله دارد.

سام بنکمن-فرید، مدیر عامل سابق FTX، که با نام SBF نیز شناخته می شود، اولین درخواست تجدیدنظر خود را برای استرداد وثیقه قبل از محاکمه جنایی از دست داد.

در سندی که در ۶ سپتامبر در دادگاه تجدیدنظر ایالات متحده برای حوزه دوم ثبت شد، منشی دادگاه، کاترین اوهاگان ولف، درخواستی از تیم دفاعی SBF برای آزادی فوری از بازداشتگاه متروپولیتن در بروکلین ارائه کرد. قاضی گفت که او آن را رد کرده است. . وکلای مدیر عامل سابق FTX می گویند که اقدامات فعلی با هدف کمک به SBF برای آماده سازی دفاع خود در دادگاه کافی نیست، تا حدی به دلیل دسترسی محدود به اینترنت. او درخواست آزادی موقت از دادگاه ارائه کرد.

وولف گفت: “دادخواست آزادی پیش از محاکمه به هیئت سه قاضی بعدی ارجاع خواهد شد.” تا زمانی که تجدیدنظرخواه درخواست آزادی فوری در انتظار تصمیم گیری توسط هیئتی متشکل از سه قاضی را داشته باشد، این درخواست رد خواهد شد.

در ۶ سپتامبر در دادگاه تجدیدنظر ایالات متحده برای حوزه دوم ثبت شد. منبع: PACER.

پس از استرداد از باهاما و محاکمه در ایالات متحده در دسامبر ۲۰۲۲، بانکمن-فرید با قرار وثیقه ۲۵۰ میلیون دلاری آزاد شد و عمدتاً در خانه والدینش در کالیفرنیا محبوس شد. اما در ۱۱ آگوست، یک قاضی فدرال وثیقه را به دنبال اتهام ارعاب شاهد علیه کارولین الیسون، مدیر عامل سابق Alameda Research، که رابطه شخصی و حرفه ای با SBF داشت، لغو کرد.

مربوط: سام بنکمن-فرید برای لغو وثیقه “بدون دلیل” درخواست تجدید نظر می کند: دادستان ها

وکیل بانکمن-فرید پس از صدور حکم وثیقه قاضی، درخواست های متعددی را ارائه کرد و از SBF خواست تا زمان بیشتری برای بررسی مدارک در اتاق ملاقات زندان بروکلین و در دفتر وکیل دادگاه نیویورک در نظر بگیرد. اخطار کافی به دادگاه مدیر عامل سابق FTX حدود چهار هفته تا آغاز محاکمه او که برای ۳ اکتبر برنامه ریزی شده است فرصت دارد.

مجله: آیا پس از سقوط FTX می توان به صرافی های ارزهای دیجیتال اعتماد کرد؟

نویسنده: Turner Wright

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا