اخبار ارز دیجیتال

قضات در مورد درخواست تجدیدنظر BAYC رایدر ریپس تردید دارند: “ما هنوز متوجه نمی شویم”.

وکلای مدافع رایدر لیپس و جرمی کاین به سختی توانستند هیئتی از قضات را متقاعد کنند که دعوای یوگا لبز علیه مشتریانشان باید بر اساس قانون ضد SLAPP کالیفرنیا کنار گذاشته شود.

به نظر می رسد تلاش اخیر رایدر لیپس، هنرمند توکن غیرقابل تعویض (NFT) برای رد شکایت مربوط به Bored Ape Yacht Club با شک و تردید مواجه شده است.

در جلسه 17 اکتبر، سه قاضی از دادگاه استیناف ناحیه نهم ایالات متحده به نمایندگی از لیپس و وکیل جرمی کاین (که با نام مستعار “پائولی” در X نیز شناخته می شود) که از این پرونده دفاع کردند، قضاوت کردند. به نظر می رسید که او بود. به سختی با استدلال های وکیل متقاعد شد. او باید به خاطر آزادی بیان اخراج می شد.

توماس اسپرانکلینگ، شریک WilmerHale، وکیل Lipps و Kahan، می‌گوید NFT‌های تقلبی Bored Ape به تصاویر یهودی‌ستیزانه پنهان شده در مجموعه‌های ایجاد شده توسط آزمایشگاه‌های یوگا اعتراض می‌کنند. ادعا شد که محصولات به روش زیر فروخته و توزیع شده‌اند.

او مکرراً آقای لیپس و کاهان را به عنوان یک جنبش آوانگارد می فروشند که NFT ها را می فروشند که مرزهای گفتار را جابجا می کند، طبق قانون کالیفرنیا با هدف جلوگیری از شکایت های تهدید آمیز به نام دعوای SLAPP. استدلال کرد که دعوای یوگا باید رد می شد.

با این حال، به نظر می‌رسید که داوران فقط به فروش ثانویه خود NFT علاقه‌مند بودند و اساساً هرگونه استدلالی را که بر نقد هنری تکیه می‌کرد رد می‌کردند.

قاضی آنتونی جانستون در پاسخ به استدلال اسپرانکلینگ نوشت: «او همان تصویر را در همان بازار با یک شناسه NFT عملاً غیرقابل تشخیص می‌فروخت.

قاضی مورگان کریستن افزود: ما هنوز آن را ندیده ایم.

لابراتوارهای یوگا برای اولین بار در ژوئیه 2022 علیه ریپس و کاهن شکایت کردند و مدعی شدند که این دو پس از انتشار مجموعه NFT مشتق شده به نام RR/BAYC در نقض علامت تجاری، تبلیغات نادرست و رقابت ناعادلانه شرکت داشتند. او ادعا کرد که میلیون ها دلار درآمد داشته است. .

آقای اسپرانکلینگ به قاضی گفت که قانون ضد SLAPP به عنوان یک “قانون پیشگیرانه” تصویب شد، به این معنی که “قانون متمم اول را گسترش داد تا مردم را از تهدید مردم با سخنان بی رحمانه در دعوا باز دارد.” همین امر در مورد آنچه اتفاق افتاد نیز صدق می کند. اینجا، کمی فراتر از آن.»

مربوط: مدیران می گویند رکود بازار NFT نشان می دهد که در حال بلوغ به سمت «ابزار واقعی» است.

در 21 آوریل، دادگاه منطقه ای کالیفرنیا حکم داد که Ripps و Cahen علامت تجاری Yuga Lab را با مجموعه RR/BAYC NFT نقض کرده اند.

جان والتر، قاضی دادگاه منطقه ای کالیفرنیا، قبلاً جلسه دادگاهی را برای ارزیابی میزان خسارات وارده به آزمایشگاه یوگا برگزار کرده است، اما هنوز پایان پرونده را اعلام نکرده است.

در اقدام ضد SLAPP خود، این دو استدلال کردند که آزمایشگاه یوگا فقط برای خاموش کردن هنر “اعتراض” آنها و صرف هزینه های قانونی شکایت کرده است.

جمع کننده NFT: Distance Sold Out از ویلیام میپن، میسی رژه NFT Float، اسم DAO Folk

نویسنده: Tom Mitchelhill
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا