اخبار ارز دیجیتال

ApeCoin 1950% در Upbit ارز رمزنگاری کره جنوبی افزایش می یابد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

جفت معاملاتی APE/BTC در صرافی به بالاترین حد خود یعنی حدود 90 دلار رسید.

توکن ERC-20 آزمایشگاه یوگا، ApeCoin (APE)، در 12 آوریل، پس از جهش کوتاه مدت از حدود 4.20 دلار به 90.00 دلار، بیشترین سود خود را در صرافی کریپتو کره جنوبی Upbit مشاهده کرد. با این حال، این توکن در زمان انتشار همچنان با قیمت 10.90 دلار معامله می شود که نشان دهنده حق بیمه قابل توجهی در حدود 4.50 دلار در مقایسه با سایر صرافی ها است.

رالی دیدنی ApeCoin در Upbit

در حال حاضر، تنها جفت معامله APE لیست شده در Upbit BTC/APE است. روزانه حدود 4 میلیون توکن معامله می شود که تنها کسری از حجم معاملات سکه است، در مقایسه با حجم گردش کل APE که 369 میلیون توکن است. به نظر می‌رسد این افزایش به دلیل جنون کلی خرده‌فروشی و مسیرهای معاملاتی محدود موجود در بورس باشد. سپرده‌ها و برداشت‌های توکن (ETH) و ERC-20 به حالت تعلیق درآمده است.

در نتیجه، کاربران Upbit می‌توانند APE، یک توکن ERC-20، را به دیگر توکن‌های ERC-20 مانند Tether (USDT) و ETH بفروشند و بخرند، اگرچه برخی آن را به عنوان Memecoin می‌بینند. در عوض، من تصمیم گرفتم بیت‌کوین را ترک کنم. BTC). -جفت معاملاتی APE (BTC/USD) تنها گزینه موجود است. از زمان افزایش قیمت، تجمیع‌کننده‌های قیمت ارزهای دیجیتال مانند CoinMarketCap، قیمت APE Upbit را در هنگام محاسبه قیمت‌های کل به‌عنوان یک «پرت» علامت‌گذاری کردند.

کوین تلگراف سال گذشته گزارش داد که Upbit تقریباً به انحصاری در چشم انداز مبادلات ارزهای دیجیتال کره جنوبی دست یافته است و مجموع دارایی های آن به 8 میلیارد دلار رسیده و 80 درصد از حجم معاملات این کشور را تشکیل می دهد. با این حال، طبق گزارش ها، مقامات در حال بررسی محدودیت های نظارتی برای محدود کردن اندازه عملیات شرکت هستند.

مجله: دنیای رمزنگاری منحصر به فرد و شگفت انگیز کره جنوبی

نویسنده: Zhiyuan Sun

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا