اخبار ارز دیجیتال

آنتروپیک کلود 2 را در حالی که هیاهوی هوش مصنوعی ادامه دارد راه اندازی می کند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

مدل جدید پیشرفت‌های قابل‌توجهی را در تعدادی از دسته‌ها نشان می‌دهد، از جمله زمان‌های پاسخ پرس و جو تقریباً آنی و توانایی تجزیه ورودی‌ها تا اندازه توکن 100K.

هوش مصنوعی (AI) و شرکت «منافع عمومی» آنتروپیک کلود 2 را در 11 ژوئیه راه اندازی کرد، که نقطه عطفی دیگر در یک سال پیشرفت ظاهراً بدون وقفه در زمینه در حال رشد هوش مصنوعی مولد است.

طبق پست وبلاگ این شرکت، Claude 2 تقریباً در هر دسته بندی قابل اندازه گیری پیشرفت هایی را نشان می دهد. شاید بارزترین تفاوت با نسخه قبلی آن، نحوه بحث محققان در مورد کارشان باشد.

در پست وبلاگی که Claude 2 را اعلام می کند، به امتیازات محاسباتی در مقایسه با معیارهای یادگیری ماشین سنتی یا مدل های مشابه اشاره نمی کند. در عوض، آنتروپیک هر دو کلود و کلود 2 را مستقیماً با تعدادی تست که برای نشان دادن دانش، مهارت‌ها و ارزیابی‌های دنیای واقعی بود، آزمایش کرد. تست حل مسئله

به گفته آنتروپیک، کلود 2 در سطح دانش، کدنویسی و سایر آزمون‌ها بهتر از سلف خود عمل کرد و حتی از میانگین انسان نیز امتیاز بیشتری کسب کرد.

در مقایسه با متقاضیان مقطع کارشناسی برای تحصیلات تکمیلی، کلود 2 در آزمون خواندن و نوشتن GRE بالاتر از صدک 90 است، مشابه متقاضیان متوسط ​​​​برای استدلال کمی.

با توجه به ماهیت استدلال شناختی انسان و گنجاندن بالقوه اطلاعات آزمون در مجموعه داده های آموزشی مدل زبانی بزرگ، بسیاری از کارشناسان معتقدند که مقایسه بین آزمون گیرندگان انسان و هوش مصنوعی بی اثر است. شایان ذکر است که اساساً، آزمایش‌هایی که برای انسان طراحی شده‌اند واقعاً نمی‌توانند توانایی‌های استدلال هوش مصنوعی را آزمایش کنند یا نمایش خوبی از دانش و مهارت‌های دنیای واقعی ارائه دهند.

با راه اندازی کلود 2، آنتروپیک نسخه بتای رابط کاربری “Talk to Claude” مبتنی بر وب خود را معرفی کرد که دسترسی عمومی به چت بات ها را برای کاربران در مناطق ایالات متحده و بریتانیا فراهم می کند.

مربوط: چگونه به عنوان یک مهندس سریع هوش مصنوعی مشاغل پردرآمد پیدا کنیم

Cointelegraph آزمایش مختصری از نسخه جدید انجام داد و به طور حکایتی، بهبودها بلافاصله قابل مشاهده است. کلود 2 تقریباً بلافاصله پاسخ‌های واضح و مختصر به درخواست‌های ما داد.

اسکرین شات: با کلود 2 از طریق وب سایت آنتروپیک گپ بزنید.

به گفته آنتروپیک، محدودیت سریع مدل جدید معادل 100000 توکن یا حدود 75000 کلمه است. رابط کاربری سایت نشان می‌دهد که کاربران می‌توانند PDF، TXT، CSV و اسناد مشابه را آپلود و تجزیه کنند، اما این عملکرد در آزمایش‌های محدود قبل از انتشار این مقاله کار نمی‌کرد. من انجام دادم.نویسنده: Tristan Greene

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا