🚨 اخبار ارز دیجیتال

Ant Group نام تجاری جدید بلاک چین را برای توسعه دهندگان Web3 راه اندازی کرد

سازمان جدید، ZAN، به شرکت مادر کمک خواهد کرد تا به همکاری خود با Web3 پایان دهد و به سمت عرضه اولیه عمومی سهام (IPO) حرکت کند.

Ant Group، مالک Alipay، بزرگترین پلتفرم پرداخت موبایلی جهان، یک برند فرعی جدید به نام ZAN را معرفی کرد. این برند بر توسعه بلاک چین و خدمات برای توسعه دهندگان وب ۳ سازمانی و فردی تمرکز خواهد کرد.

یک بیانیه مطبوعاتی رسمی منتشر شده در ۸ سپتامبر به طیف گسترده ای از محصولات و خدمات فناوری که ZAN به مشتریان خود ارائه می دهد اشاره می کند. با راه حلی شروع می شود که شرکت های Web3 را قادر می سازد تا دارایی های دنیای واقعی (RWA) را مطابق با الزامات قانونی محلی صادر و مدیریت کنند. در مرحله بعد، ما همچنین در مورد طیف وسیعی از محصولات فنی مانند Electronic Know Your Customer (eKYC)، مبارزه با پولشویی (AML) و تأیید تراکنش Web3 (KYT) بحث خواهیم کرد.

ZAN همچنین خدمات نود از جمله بررسی قرارداد هوشمند (SCR) و فراخوانی رویه از راه دور (RPC) را برای ساخت dApps ارائه می دهد.

مربوط: قلعه دیجیتال، قسمت ۱: چگونه از دارایی های دیجیتال خود با Web3 محافظت کنید

در اوایل امسال، در طول جشنواره Web3 هنگ کنگ، HashKey DID جمع‌آوری کننده اطلاعات هویت غیرمتمرکز Web3 اعلام کرد که ZAN eKYC را پذیرفته است. گروه HashKey به عنوان یکی از اولین شرکا در مراسم معرفی برند ZAN شرکت کرد.

در ماه جولای، رسانه ها گزارش دادند که Ant Group در نظر دارد بخش بلاک چین خود را از نهادهای اصلی درخواست کننده مجوز هلدینگ مالی در چین مستثنی کند.

در سال ۲۰۲۰، Ant Group با یک IPO 30 میلیارد دلاری در هنگ کنگ و شانگهای، ارزش گذاری ۲۲۶ میلیارد دلاری را هدف قرار داد. در صورت موفقیت، IPO بزرگترین در تاریخ بود و رکوردهایی مانند ۲۹.۴ میلیارد دلار جمع آوری شده در عرضه عمومی سهام آرامکو عربستان را شکست. اما در آن زمان، این طرح توسط دولت چین مسدود شد. این شرکت در حال حاضر در حال آماده شدن برای عرضه در بورس اوراق بهادار هنگ کنگ است.

مجله: فروپاشی NFT ها و هیولاها در نمایشگاه جدید موراکامی نمایش داده می شود

نویسنده: David Attlee

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا