اخبار ارز دیجیتال

یک نهنگ دیگر خوابیده اتریوم با ETH قبلا استخراج شده ناگهان بیدار شد

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

در یک پیشرفت قابل توجه در فضای ارزهای دیجیتال، یک نهنگ اتریوم غیرفعال که به مدت هشت سال و نیم خفته بود، با انتقال مقدار قابل توجهی از ۱۰۰ ETH که معادل ۲۳۰۱۵۹ دلار است، دوباره به صحنه ظاهر شد. داده‌های Etherscan نشان می‌دهد که این آدرس که از زمان بلوک شکل‌گیری در ژوئیه ۲۰۱۵ غیرفعال بوده است، کنجکاوی را برمی‌انگیزد زیرا برای اولین بار فعال است.

هنگام بیداری، نهنگ انتقالات را انجام داد و ۲۰ ETH را به یک آدرس نامعلوم و ۷۷ ETH را به دیگری ارسال کرد. هر دو در راز پنهان شده بودند. همانطور که جمعه گذشته U.Today گزارش داد، این تجدید حیات مطابق با روند اخیر است، زیرا یکی دیگر از آدرس های غیرفعال اتریوم حاوی ۴۹۲ ETH به ارزش ۱.۱۴ میلیون دلار پس از یک دوره طولانی خواب از زمان تشکیل، فعال شد.

تاثیر بر قیمت اتریوم

فعالیت ناگهانی این بازیگران اصلی در بازار کریپتو منجر به گمانه زنی در مورد عواقب بالقوه برای قیمت اتریوم شده است. داده های تاریخی نشان می دهد که موارد مشابهی که حجم قابل توجهی توسط دارندگان ارزهای دیجیتال بزرگ جابه جا می شوند، اغلب باعث نوسانات بازار می شوند.

""
تاریخ تبدیل ETH به USD: CoinMarketCap

علیرغم کاهش دو رقمی ارزش اتریوم به دنبال آخرین بیدار شدن چنین نهنگ هایی در اواخر ماه مه، این ارز دیجیتال توانسته بهبود یابد. اکنون تحلیلگران هشدار می دهند که نباید خطرات احتمالی مرتبط با این نهنگ های کم تحرک را دست کم گرفت.

در صورت ظهور مجدد چنین مؤسسات بیشتری، به فعالان بازار توصیه می شود که الگوهای تاریخی را در نظر بگیرند و برای جلوگیری از تخمین بیش از حد خطرات احتمالی احتیاط کنند.

جامعه کریپتو در حالت آماده‌باش باقی می‌ماند و از نزدیک اقدامات این غول‌های خفته را زیر نظر دارد، زیرا ورود مجدد آن‌ها به بازار می‌تواند تأثیرات منفی بر ثبات آلت‌کوین داشته باشد.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا