اخبار ارز دیجیتال

راه حل Ankr's Aggregation-as-a-Service به شبکه های جدید گسترش می یابد

Ankr از انباشته های آماده پشتیبانی کامل خواهد کرد. وقتی صحبت از زیرساخت گره، ارتقاء شبکه، مکانیسم های قابلیت همکاری و پیشرفت های اختیاری برای عملکرد بهتر می شود، RaaS Ankr به طور کامل توسط تیم خود مدیریت می شود.

RaaS Ankr به بلاک چین های مدولارتر گسترش می یابد: جزئیات

Ankr، فروشنده زیرساخت Web3 و ارائه‌دهنده AppChains و استکینگ مایع، امروز اعلام کرد که در حال گسترش در دسترس بودن و قابلیت‌های راه‌حل کامل Aggregation-as-a-Service خود برای توسعه‌دهندگان و شرکت‌ها است. در حال حاضر، Ankr توانایی ساخت چنین محصولاتی را در بالای zkSync، Optimism و Polygon ارائه می دهد.

علاوه بر این، Ankr از طریق برنامه استیکینگ مایع خود، به توسعه‌دهندگان این امکان را می‌دهد که از ankrETH به عنوان هزینه گاز در حین مقیاس‌بندی کسب‌وکار خود استفاده کنند، و پاداش‌های سهمیه داخلی را برای همه دارندگان توکن ممکن می‌سازد.

Kev Silk، مدیر ارشد محصول Ankr RaaS بر اهمیت انتشار برای همه توسعه دهندگان و کارآفرینان Web3 تأکید می کند:

در حالی که لایه ۲ و ماژولاریت Web3 را به دوره جدیدی از عملکرد تبدیل می کند، هدف Ankr RaaS این است که راه اندازی L2 را به همان اندازه یک تجربه انتشار وب سایت جدید با رشد صنعت دات کام، یکپارچه کند. Ankr با طراحی کامل، توزیع، عملیات زیرساختی و مشوق‌های مالی، فضا را برای مجموعه‌ای از پروژه‌ها و مشاغل به سرعت در حال رشد در دسترس قرار می‌دهد.

پیشنهاد جامع RaaS Ankr برای توسعه دهندگان در زیرساخت فلزی بدون پوشش اختصاصی آن مستقر شده است. Ankr با ارائه دو تریلیون تراکنش سالانه، ظرفیت اثبات شده برای برآورده کردن و مقیاس‌بندی نیازهای مورد نیاز RaaS را دارد.

همانطور که قبلاً در U.Today پوشش داده شد، Ankr یک نوع حساب جدید به نام “حساب های تیم” را در ژانویه ۲۰۲۴ راه اندازی کرد تا مدیریت بهینه هزینه منابع خود را بیشتر کند.

فرصت های بیشتر برای رمز ankrETH

توسعه‌دهندگان زیرساخت مالی Ankr را برای مشتریان انبوه به همان اندازه جذاب می‌دانند، زیرا دارایی‌ها و ابزارهای سهامداری مایع را فراهم می‌کند که اجازه می‌دهد از پایه سرمایه عظیم ETH سهامدار به روش‌های جدید برای کمک به شبکه‌های جدید L2 استفاده شود.

زمانی که توسعه‌دهندگان RaaS Ankr را انتخاب می‌کنند، می‌توانند از توکن اشتراک مایع ankrETH به عنوان یک توکن گاز استفاده کنند، و به همه شرکت‌کنندگان شبکه اجازه می‌دهد تا ضمن پوشش هزینه‌های عملیاتی، از پاداش‌های شرط‌بندی بومی بهره ببرند.

گنجاندن مشوق های مالی مستقیماً در فرآیند توسعه، Ankr RaaS را بیشتر متمایز می کند و راه حل کاملی را برای توسعه دهندگانی که به دنبال به حداکثر رساندن پتانسیل پروژه های بلاک چین خود هستند، ارائه می دهد.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا