🚨 اخبار ارز دیجیتال

بنیانگذار Atari، Animoca، بازی های Web3 را برای مالکیت مجازی و آموزش ضروری می داند

“من غرق شدم” – نولان بوشنل می گوید گفتگو با یات سیو در یک بازی Web3 مغز او را تغییر داد.

نولان بوشنل، بنیانگذار آتاری و مخترع یکی از اولین بازی‌های ویدیویی موفق تجاری، Pong، نسبت به آینده بازی‌های Web3 خوش بین است، به خصوص وقتی صحبت از مالکیت در دنیای مجازی به میان می‌آید.

در انجمن رهبری سرگرمی دیجیتال در هنگ کنگ در ۲۵ آگوست، Bushnell به یکی از بنیانگذاران Animoca Brands Yat Siu پیوست تا در مورد گذشته، حال و آینده بازی صحبت کند. مدیریت توسط شان هانگ، شریک مدیر گروه Chiron.

بوشنل، که یات سیو او را به عنوان “پدربزرگ بازی” تصدیق کرد، توانایی بازی های وب ۳ برای گسترش مفهوم مالکیت به محیط دیجیتال را ستود.

“بازی‌ها به طور فزاینده‌ای از هر عنصر زندگی تقلید خواهند کرد. Web3 با بلاک چین به طور ناگهانی مالکیت را به دنیای مجازی منتقل می‌کند.”

موسس آتاری، او در حال حاضر مدیر ارشد دانش شرکت بازی سازی Web3 Moxy است. او سپس بحث میزگرد را با به اشتراک گذاشتن جزئیات نکات کلیدی از مکالمه ای که چند روز پیش با سیو داشت آغاز کرد.

“من فقط غافلگیر شدم. منظورم این است که بدانید که گاهی اوقات می توانید مکالماتی داشته باشید که مغز شما را تغییر می دهد. ما هم یکی از آن ها را داشتیم.”

در حالی که بوشنل شروع به پیش‌بینی دنیایی در آینده‌ای نه چندان دور کرد که در آن فضای داخلی یک ماشین خودران می‌تواند به یک استودیوی بازی‌سازی موبایل تبدیل شود، سیو معتقد است که با فراگیرتر شدن بازی، گیم‌پلی اقتصادی‌تر می‌شود. او به پتانسیل‌های بالقوه اشاره کرد. از بازی های Web3 برای کمک به کسب درآمد استراتژیک آنها. بخشی فراگیر از زندگی روزمره.

تاثیری که بازی‌های Web3 در حال حاضر دارند این است که می‌توانند از مشارکت خود برای زمانی که صرف این بازی‌ها می‌کنند درآمد کسب کنند.

Siu.، اکوسیستم چند نفره، گفت که بازی ها در ابتدا به شکل یک سیستم «بازیکن در مقابل محیط» بودند که در آن گیمرها در برابر شخصیت های غیربازیکن (NPC) بازی می کردند، اما دنیای بازی تکامل یافته است، همانطور که با ظهور Minecraft و Roblox نشان می دهد.

Siu: “ما به Fortnite نمی‌رویم تا علیه خود یا محیط بازی کنیم. بازی آنلاین با افراد دیگر به این معنی است که ما بازیکنان محتوا هستیم، اما تفاوت این است که ما در واقع هیچ غرامتی برای آن دریافت نکرده‌ایم.” توضیح داد.

وقتی از بوشنل پرسیده شد که به نظر او بزرگترین وعده ارائه شده توسط بازی های وب ۳ چیست، بوشنل گفت که بهترین راه برای اطمینان از اینکه بازیکنان بازی های آنلاین ربات یا افراد بد نیستند، “تغییر ناپذیری KYC و بلاک چین” است.

علاوه بر این، بوشنل پیش‌بینی کرد که بازی‌ها به زودی به بخشی جدایی ناپذیر از کلاس‌های درس تبدیل می‌شوند، جایی که دانش‌آموزان از طریق «داستان‌ها و شبیه‌سازی‌ها» به بهترین شکل یاد می‌گیرند.

مربوط: Play-to-Earn یک نقص کشنده دارد. چگونه می توان بازی های Web3 را پایدارتر کرد؟

در حالی که مزایای بازی های Web3 به سرعت مورد تمجید قرار گرفت، Yat Siu به برخی از مشکلاتی که با گسترش بازی های بلاک چین به وجود آمده است اشاره کرد.

Siu گفت: “معرفی وب ۳ و بلاک چین به هر سیستمی، از جمله بازی ها، سرمایه داری را معرفی می کند. این از این واقعیت ناشی می شود که بازی نه تنها برای استودیو سازنده آن، بلکه برای همه شرکت کنندگان سرمایه داری شده است.”

سیو گفت، علیرغم ایرادات فراوانی که در مالی شدن بازی ها ایجاد می شود (که بسیاری از آنها به راحتی در “مضر بودن” بازی های بازی برای کسب درآمد مانند Axie Infinity مشهود بودند)، عنصر ذاتی سرمایه داری به گیمرهای جوان کمک می کند تا آموزش مالی کسب کنند. .

“من معتقدم که اگر جهان از نظر مالی سواد بیشتری پیدا کند و ارزش ها را به لطف بازی های وب ۳ درک کند، جهان امن تر خواهد بود.”

مجله: بازی‌های بلاک چین واقعاً غیرمتمرکز نیستند … اما این در حال تغییر استنویسنده: Tom Mitchelhill

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا