اخبار ارز دیجیتال

Animoca قصد دارد شناسه دیجیتال و سیستم نقطه‌ای را برای Web3 توسعه دهد

Animoca Brands یک دور مالی را برای حمایت از شتاب Mocaverse بسته است که یک هویت دیجیتال و سیستم امتیاز برای فرهنگ، بازی و سرگرمی Web3 ایجاد می کند.

شرکت بازی و وب 3 Animoca Brands در 11 سپتامبر از بسته شدن دور بودجه برای تسریع توسعه پلتفرم Mocaverse خود خبر داد.

انیموکا 20 میلیون دلار برای پیشبرد هدف خود در ساخت پروژه “Mocaverse”، یک سیستم هویت و امتیاز برای بازی ها، فرهنگ و سرگرمی های وب 3 جمع آوری کرده است.

Yat Siu، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت Animoca Brands، گفت که رویکرد مبتنی بر DAO این پروژه جامعه را در اولویت قرار می دهد و امکان همکاری در سراسر اکوسیستم Animoca را فراهم می کند.

وی تاکید کرد که این سیستم همچنین به عنوان یک “هویت دیجیتال، شهرت و سیستم وفاداری برای سایر سازمان های غیرمتمرکز” عمل خواهد کرد.

شناسه Moca شکل یک مجموعه توکن غیرقابل انتقال (NFT) را به خود می گیرد که به کاربران امکان می دهد هویت دیجیتالی ایجاد کنند و “شهرت کسب کنند، امتیاز وفاداری به دست آورند و خرج کنند.”

دور تامین مالی توسط CMCC Global، یکی از اولین سرمایه گذاران بزرگ VC آسیا در فضای بلاک چین، و توسط بنیانگذار Sky Mavis Aleksander Larsen و بنیانگذار بازی های Yield Guild، Gabby Dizon، رهبری شد.

مربوط: متا 3.7 میلیارد دلار را به چاه پول Metaverse فرو می‌برد، زیرا مدیرعامل روی حفظ کاربران موضوع تمرکز می‌کند.

این شناسه همچنین برای دسترسی به اکوسیستم بزرگتر از بیش از 450 شرکت در مجموعه انیموکا استفاده می شود. طبق این اعلامیه، این دسترسی به شبکه ای با بیش از 700 میلیون آدرس کاربر خواهد بود.

مارتین باومن، یکی از بنیانگذاران CMCC Global، گفت:

«این پروژه مجموعه‌ای از شرکت‌های منحصربه‌فرد را زیر چتر برندهای Animoca گرد هم می‌آورد… [becoming] پورتالی برای صدها میلیون کاربر جدید برای دسترسی به اکوسیستم Web3 و Metaverse. ”

Cointelegraph برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه های خود برای توسعه هویت دیجیتال برای Web3 با برندهای Animoca تماس گرفته است.

این پیشرفت پس از یک دوره کاهش توجه به متاورس رخ داد. با هیاهوی زیادی که در سال 2022 منتشر شد، سال بعد، متاورس توسط فناوری های نوظهور مانند هوش مصنوعی (AI) از کانون توجه ربوده شد.

با این وجود، فرصت‌های ارتباط در حوزه دیجیتال همچنان وجود دارد. جولیان آسانژ، بنیانگذار ویکی لیکس، در 26 آگوست یک گردهمایی سیاسی در متاورس برگزار کرد تا با استرداد او مخالفت کند.

در ماه ژوئیه، موزه بریتانیا و سندباکس با یکدیگر همکاری کردند تا موزه را وارد عرصه دیجیتال کنند.

مجله: فروپاشی NFT ها و خود هیولاها در نمایشگاه جدید موراکامی به چشم می خورد

نویسنده: Savannah Fortis

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا