اخبار ارز دیجیتال

شرکت تابعه انیموکا ابزارهای هوش مصنوعی و NFT را برای مربیان می‌سازد

TinyTap، یکی از زیرمجموعه‌های Animoca Brands، در حال ارائه قابلیت‌های هوش مصنوعی جدید برای تولید بازی‌ها و تصاویر آموزشی بر اساس درخواست‌های مربیان و والدین است.

TinyTap، زیرمجموعه edtech توسعه دهنده Web3 Animoca Brands، امروز از ادغام ابزار هوش مصنوعی جدید (AI) و رمز غیرقابل تعویض (NFT) برای مربیان و والدین خبر داد.

ادغام هوش مصنوعی به مربیان و هر کسی که از این پلتفرم استفاده می‌کند این امکان را می‌دهد تا بازی‌های آموزشی را از طریق پیام‌های موضوعی ایجاد کرده و در عرض چند دقیقه بازی تولید کند. همچنین یک ابزار Text-to-Image را معرفی کرد که امکان ایجاد تصاویر آموزشی پویا را برای بهبود بازی ها و گرافیک فراهم می کند.

پیام های متنی وارد شده به ژنراتور بازی TinyTap AI.منبع: تینی تپ
TinyTap AI یک بازی است که بر اساس پیام های متنی که وارد می کنید تولید می شود.منبع: تینی تپ

داده‌های استفاده شده توسط ابزار تولید هوش مصنوعی از بیش از ۱۰ سال داده در سیستم TinyTap استفاده می‌کند که مبتنی بر «معماری یادگیری از ۲۵۰۰۰۰+ بازی، میلیون‌ها فعالیت و بیش از ۱۷۰ میلیون بازی است.» گفته می‌شود که وجود دارد.

یوگف شلی، مدیر عامل تاینی تپ، علاوه بر اینکه بر اساس داده های نظارت شده گسترده تاینی تپ است، به کوین تلگراف گفت:

“ما فرمانداران را در خروجی قرار داده ایم تا مطمئن شویم بازی در محدوده سنی مورد نظر است.”

شری گفت که موضوعات ابتدا از طریق توضیحات و سپس به عنوان فعالیت های درک مطلب مورد پسند قرار می گیرند. او گفت که ابزار بتا در حال حاضر محدود به درخواست‌های تک موضوعی است.

همانطور که ما یکپارچه سازی هوش مصنوعی خود را توسعه می دهیم، هدف ما دستیابی به یک درک فوری کامل برای ایجاد بازی های جذاب و سرگرم کننده TinyTap است.

با این حال، به گفته مدیر عامل TinyTap، این ابزارها به سرعت بخشیدن به تولید و دسترسی به محتوا کمک می کنند و در نهایت به معلمان و والدین کمک می کنند تا یک تجربه یادگیری شخصی برای هر کودک ایجاد کنند. هدف این است که امکان ارائه آن فراهم شود.

مربوط: Play-to-Earn یک نقص کشنده دارد. چگونه می توان بازی های Web3 را پایدارتر کرد؟

نقشه راه این شرکت همچنین شامل یک ابزار هوش مصنوعی است که شرکت آن را “Practice Anywhere” می نامد که رسانه های موجود، مانند ویدیوهای آموزشی YouTube را به محتوا و بازی تبدیل می کند.

Yat Siu، یکی از بنیان‌گذاران و رئیس اجرایی Animoca Brands، می‌گوید که هوش مصنوعی “فرصتی عالی برای فناوری آموزشی” ارائه می‌کند و تولید محتوای کارآمدتر به معنای آموزش بیشتر برای مربیان و والدین است. شما نظر دادید که منظورتان یک کتابخانه است.

علاوه بر ابزارهای هوش مصنوعی، این شرکت قصد دارد از سه ماهه چهارم سال جاری با Open Campus شریک شود تا به بازی‌های TinyTap ایجاد شده توسط دارندگان NFT و دارندگان توکن EDU اجازه دهد تا در NFT قرار بگیرند.

به گفته شری، این توسعه به “تزریق سیالیت جدید” به آموزش کمک می کند و PublisherNFT دسترسی مربیان را گسترش می دهد.

او گفت: “معلمان برخی از بزرگترین تولیدکنندگان محتوا در جهان هستند که یک برنامه درسی یک ساله را به دروس روزانه تقسیم می کنند. این معلمان به مخاطبان بیشتری می رسند و درآمدی فراتر از کلاس درس ایجاد می کنند.” ما می توانیم آن را بدست آوریم.

رهبران فکری در داخل و خارج از فضای وب ۳ بر آینده قریب الوقوع “سیستم های آموزشی هوشمند” با اجزای بلاک چین، DAO، NFT و AI تاکید کرده اند.

مجله: کتیبه بازگشتی: بیت کوین “ابر کامپیوتر” و BTC DeFi به زودی عرضه می شود

نویسنده: Savannah Fortis

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا