اخبار ارز دیجیتال

انیموکا گزارش‌هایی مبنی بر کاهش ۲۰۰ میلیون دلاری صندوق متاورس را تکذیب کرد و ارزش آن را به ۲ میلیارد دلار کاهش داد.


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

یات سیو، یکی از بنیانگذاران Animoka، در صحبت با Cointelegraph گفت که با توجه به ناشناس بودن منبع، تعیین دقیق اینکه منبع/دستورکار دقیقاً چه کسی یا چیست، دشوار است.

شرکت سرمایه‌گذاری مخاطره‌آمیز و توسعه‌دهنده بازی Web3 برندهای Animoca ادعا می‌کنند که هدف صندوق Metaverse از ۲۰۰ میلیون دلار یا ۲۰ درصد کاهش به ۸۰۰ میلیون دلار در میان نوسانات بازار ارزهای دیجیتال و عدم اطمینان بخش بانکی مورد اعتراض قرار گرفته است.

این شرکت همچنین پیشنهادهایی را که ارزش آن از ۶ میلیارد دلار در ژوئیه ۲۰۲۲ به حدود ۲ میلیارد دلار در مارس ۲۰۲۳ کاهش یافته بود، کم اهمیت جلوه داد.

با انتشار گزارش رویترز در ۲۴ مارس، با استناد به “افراد آشنا با موضوع” ناشناس، Animoka ابتدا هدف ۲ میلیارد دلاری Metaverse خود را در ژانویه به نصف کاهش داد، قبل از کاهش ۲۰ درصدی دیگر که ادعا می شود ۸۰۰ میلیون دلار درآمد داشته است. .

صندوق مورد بحث در ماه نوامبر اعلام شد و هدف آن تخصیص سرمایه به استارت‌آپ‌های نیمه‌مرحله‌ای با تمرکز بر متاورس است. در آن زمان، یات سیو، یکی از بنیانگذاران و رئیس انیموکا، هدف صندوق را بین ۱ تا ۲ میلیارد دلار، بسته به مبلغ جمع آوری شده، مشخص کرد.

در بیانیه رسمی به اشتراک گذاشته شده با کوین تلگراف، Animoka گفت: “این ادعا که هدف صندوق Animoka Capital از ۲ میلیارد دلار به ۱ میلیارد دلار کاهش یافته است، نادرست است. ۱ میلیارد دلار همیشه در محدوده اعلام شده است. در داخل است.”

این شرکت اذعان کرد که ورشکستگی بانک ها در ایالات متحده البته تأثیر داشته است، اما تأکید کرد که مبلغ نهایی بودجه صندوق هنوز مشخص نشده است.

این شرکت گفت: «در حالی که بحران FTX و بانکداری بدون شک تأثیر شدیدی بر سرمایه‌های مخاطره‌پذیر در دسترس داشته است، جمع‌آوری سرمایه Animoca Capital ادامه دارد. ما با جزئیات مناسب به بازار اطلاع خواهیم داد.»

در مورد اطلاعات فاش شده، سیو به کوین تلگراف گفت که با توجه به اینکه این اطلاعات از یک منبع ناشناس آمده است، “به سختی می توان دقیقاً مشخص کرد که منبع یا هدف چه کسی یا چیست. دشوار و تاسف بار است.”

در مورد ارزش گذاری شرکت، Animoka استدلال کرد که ارقام گزارش شده توسط رویترز و “دو نفر دیگر” ناشناس ذکر شده نادرست است.

سهام آنیموکا (AB1) برای اولین بار در روزهای اولیه تاسیس این شرکت در بورس اوراق بهادار استرالیا (ASX) عرضه شد. با این حال، AB1 در مارس ۲۰۲۰ از فهرست حذف شد. این به دنبال ادعاهای ASX مبنی بر اینکه انیموکا قوانین فهرست بندی خود را با درگیر شدن در فعالیت های مرتبط با رمزنگاری نقض کرده است.

سهام آن از آن زمان در صرافی های متمرکز بر سهام خصوصی مانند PrimaryMarkets مستقر در سیدنی معامله می شود.

مربوط در بحبوحه اعتراضات، پاریسی‌ها هیچ علاقه‌ای به PBW ندارند – مدیر عامل شرکت Animoca Brands

با استفاده از داده های این پلتفرم، کل سرمایه بازار AB1 را حدود ۲ میلیارد دلار محاسبه کردیم. با این حال، Animoca استدلال می کند که این اعداد تصویر کاملی از ارزش گذاری شرکت را نشان نمی دهند.

قیمت سهام AB1: PrimaryMarkets

“مطالبه […] از نظر فنی نادرست است که بگوییم Animoca Brands “در حال حاضر سهام را در PrimaryMarkets معامله می کند”. اگرچه ما قرارداد خود را با PrimaryMarkets در اواخر سال ۲۰۲۰ فسخ کردیم، PrimaryMarkets تصمیم گرفته است تا به تجارت سهام Animoca Brands در پلتفرم خود ادامه دهد.» این شرکت گفت:

ما معتقد نیستیم که فعالیت معاملاتی ناچیز در PrimaryMarkets بازتاب دقیقی از ارزش شرکت باشد. حجم معاملات برای ارائه دقت قیمتی که در بازارهای اولیه واقعی می بینیم بسیار کم است.نویسنده: Brian Quarmby

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا