اخبار ارز دیجیتال

انیموکا صندوق متاورس چند میلیارد دلاری برای توسعه دهندگان ایجاد می کند

بنیانگذاران این شرکت اعلام کرده‌اند که این صندوق که هنوز ادامه دارد، قصد دارد میلیاردها دلار به استارت‌آپ‌های متمرکز بر متاورس ارائه کند.

بر اساس گزارش ۳۰ نوامبر Nikkei Asia، قهرمان GameFi و توسعه دهنده Metaverse Animoca Brands در حال برنامه ریزی یک دور سرمایه گذاری ۱ میلیارد دلاری است.

یات سیو، یکی از بنیانگذاران برندهای انیموکا، در مصاحبه ای گفت که این صندوق می تواند تا ۲ میلیارد دلار به استارتاپ های مرحله میانی تا پایانی متمرکز بر متاورس اختصاص دهد. بودجه در دسترس توسعه دهندگان و مبلغ دقیق هنوز نهایی نشده است.

هنگامی که Cointelegraph برای اظهار نظر تماس گرفت، Animoka Brands تأیید کرد که این صندوق “در حال انجام است”.

با توجه به مصاحبه با Siu، هیچ محدودیت جغرافیایی در مورد افرادی که بودجه دریافت می کنند وجود ندارد و تمرکز اصلی بر “همه چیز در مورد حقوق مالکیت دیجیتال” خواهد بود.

او همچنین گفت که این صندوق در نظر گرفته شده است تا محیط توسعه بالغ‌تری را برای Web3 نشان دهد، فضایی فراجهانی که به سرمایه‌گذاران اجازه می‌دهد کارایی سرمایه و بازده را بهینه کنند.

“صندوق بر بهینه سازی سهام تمرکز خواهد کرد.”

انیموکا یکی از سهامداران اصلی The Sandbox، یکی از پلتفرم‌های پیشرو متاورس است. اولین سرمایه گذاری از صندوق جدید برای سال ۲۰۲۳ برنامه ریزی شده است.

مربوط: بازی‌های NFT “فقط سطح احتمالات را خراش دادند” – Yat Siu از Animoca

جدا از سرمایه‌گذاری در متاورس The Sandbox، Animoca به شدت در توسعه توکن غیرقابل تعویض (NFT) و GameFi مشارکت داشته است. طبق گزارش‌ها، سیو گفت که معتقد است GameFi یکی از اصلی‌ترین نقاط ورود توده‌ها برای ورود به متاورس خواهد بود.

علیرغم برخی مشکلات اخیر، از جمله تفسیر نادرست از آمار تعامل متاورس، سرمایه‌گذاران و جامعه اطراف آن همچنان نسبت به Metaverse به عنوان قطب آینده تعامل آنلاین خوش‌بین هستند.

گزارش سرمایه گذاری DappRadar نشان می دهد که GameFi و ابتکار Metaverse در سه ماهه سوم ۱.۳ میلیارد دلار سرمایه گذاری کرده اند. از این میزان، ۳۶ درصد به پروژه زیرساخت متاورس Web3 اختصاص یافته است.

علاوه بر سرمایه گذاری، تعدادی پروژه برای توسعه ابزارهای کارآمد در دست اجراست تا طراحی متاورس را برای توسعه دهندگان قابل دسترس تر کند.

نویسنده: Savannah Fortis

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا