اخبار ارز دیجیتال

برندهای Animoca اکثریت سهام را در پلتفرم بازی Music Metaverse تضمین می کند

Animoca امیدوار است از طریق آخرین همکاری خود با Pixelynx، صنعت موسیقی را در وب ۳ و درون بازی به جلو ببرد.

شرکت سرگرمی دیجیتال، بلاک چین و گیمیفیکیشن Animoca Brands اکثریت سهام پلتفرم بازی موسیقی متاورس Pixelynx مستقر در لس آنجلس را به دست آورده است.

Animoca Brands در ۶ دسامبر اعلام کرد که انتظار دارد خرید آن به ادغام بازی ها و فناوری Web3 و جوامع گسترش یابد. شرایط مالی خرید فاش نشده است.

Animoca اشاره کرده است که به سرمایه گذاری و خرید استودیوهای دیجیتال ادامه خواهد داد که به آن در تلاش هایش برای متحد کردن صنعت موسیقی با Web3 کمک می کند.

Pixelynx در حال حاضر در پنج کشور فعالیت می کند و در حال حاضر در حال ساخت اکوسیستمی است که مرزهای بین موسیقی، بازی و Web3 را در دنیای فیزیکی و دیجیتال محو می کند. در نهایت، اکوسیستم Pixelynx به هنرمندان این امکان را می‌دهد که بر نحوه ایجاد تجربیات با طرفداران، شرکا و پلتفرم‌ها کنترل داشته باشند و راه‌های نوآورانه‌ای را برای دوستداران موسیقی برای توسعه، اشتراک‌گذاری و کسب درآمد از موسیقی خود فراهم کند. هدف ایجاد یک

به نظر می رسد ادغام موسیقی و فناوری آینده امیدوار کننده و سودآوری دارد. طبق یک مطالعه انجام شده توسط گلدمن ساکس، انتظار می رود درآمد جهانی موسیقی تا سال ۲۰۳۰ به ۱۳۱ میلیارد دلار برسد.

مطالب مرتبط: مهمانی به گوش: بلاک چین از درهای انجمن موسیقی الکترونیک عبور می کند

به نظر می رسد فناوری Web3 و صنعت موسیقی به آرامی در حال همگرایی هستند و فرصت ها و جریان های درآمد جدیدی را برای سازندگان و شرکت های موسیقی ایجاد می کنند. از آنجایی که تعداد بیشتری از نوازندگان و مدیران از ابزارهای Web3 مانند توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) برای تبدیل مخاطبان به جوامع فعال استفاده می‌کنند، احتمالاً پیوند بین فناوری Web3 و موسیقی قوی‌تر می‌شود.

در ماه سپتامبر، شرکت موسیقی و سرگرمی جهانی Warner Music Group اعلام کرد که با بازار NFT OpenSea همکاری می‌کند تا بستری برای هنرمندان موسیقی منتخب برای ایجاد پایگاه‌های طرفداران و گسترش به جامعه Web3 فراهم کند.

نویسنده: Judith BannermanQuist

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا