🚨 اخبار ارز دیجیتال

برندهای Animoca در به‌روزرسانی مالی میان‌دوره‌ای، دارایی‌های ۳.۴ میلیارد دلاری خود را گزارش کردند.


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

این به‌روزرسانی ۱۹۴ میلیون دلار پول نقد، ۵۶۶ میلیون دلار دارایی دیجیتال و ۲.۷ میلیارد دلار ذخایر توکن خارج از ترازنامه برای سایر شرکت‌های تابعه Web3 نشان داد.

شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر Animoka Brands گزارش مالی میان دوره ای را منتشر کرده است که در آن اطلاعات مالی کلیدی حسابرسی نشده خود در ۳۰ آوریل ۲۰۲۳ خلاصه می شود. این شرکت حدود ۳.۴ میلیارد دلار دارایی را افشا کرد و مدعی شد علیرغم گزارش‌های اخیر مبنی بر کاهش شدید ارزش‌گذاری، از نظر مالی قوی باقی مانده است.

در به‌روزرسانی، شرکت ۱۹۴ میلیون دلار وجه نقد و موجودی پایدار، ۵۶۶ میلیون دلار دارایی دیجیتال مایع، از جمله ذخایر در توکن The Sandbox (SAND) و سایر دارایی‌های متعلق به اکثریت را اعلام کرد. ۲.۷ میلیارد دلار خارج از ترازنامه را برجسته کرد. توکن برای همه برندهای Animoca. زیرمجموعه Web3.

این شرکت اعلام کرد که قصد دارد به‌روزرسانی‌های مالی بیشتری را با شروع صورت‌های مالی حسابرسی شده ۲۰۲۰ خود منتشر کند. این شرکت همچنین قول داده است که نکات مهم مالی و عملیاتی را برای سال ۲۰۲۲ و سه ماهه اول سال ۲۰۲۳ منتشر کند.

انتشار این آپدیت به دنبال شایعاتی مبنی بر مواجهه این شرکت با مشکلات مالی صورت می گیرد. رویترز به نقل از منابع ناشناس گزارش داد که در ۲۴ مارس، این شرکت هدف صندوق Metaverse خود را به ۸۰۰ میلیون دلار کاهش داد و ارزش خود را از ۶ میلیارد دلار به ۲ میلیارد دلار کاهش داد.

مربوط: در بحبوحه اعتراضات، پاریسی‌ها هیچ علاقه‌ای به PBW ندارند – مدیر عامل شرکت Animoca Brands

این شرکت به سرعت پاسخ داد و گزارش ها را رد کرد. در ۲۵ مارس، Animoca Brands به Cointelegraph گفت که این ادعاها دروغ است. این شرکت پیشنهادات مبنی بر کاهش شدید ارزش گذاری و کاهش اهداف صندوق متاورس خود را کم اهمیت جلوه داده است. یکی از بنیانگذاران شرکت یات سیو تاکید کرد که ناشناس بودن منابع نیز تعیین دستور کار را دشوار می کند.

در اخبار دیگر، کراکن صرافی کریپتوکارنسی حساب‌های ارزهای دیجیتال جعلی را برای فریب کلاهبرداران ایجاد کرد. این شرکت با پخش کننده محبوب Kitboga که به دلیل شرمسار کردن کلاهبرداران با محتوای خود شناخته شده است، همکاری کرده است. کراکن یک محیط سفارشی ساخت تا کسی را که جعل هویت جو بایدن رئیس جمهور ایالات متحده است، ناامید کند.

مجله: تالار مشاهیر کریپتو توییتر شعله گابریل هاینز: پست های لعنتی بدون پیراهن و شکار SBF در خیابان میمنویسنده: Ezra Reguerra

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا