اخبار ارز دیجیتال

Animoca Brands با بیشترین بودجه توسعه دهنده متاورس در سال ۲۰۲۲ است: نزدک

بر اساس داده‌های جدید یک نظرسنجی نزدک، سرمایه‌گذاران اخیر تمایل بیشتری به حمایت از رهبران صنعت در مرحله آخر مانند برندهای Animoca در مقایسه با استارت‌آپ‌های اولیه داشتند.

بسیاری از چهره‌ها و شرکت‌های پیشرو این صنعت، بازار نزولی ارزهای دیجیتال را بازار سازنده می‌نامند.

داده‌های جدید نزدک نشان می‌دهد که سرمایه‌گذاران با سرمایه‌گذاری در پروژه‌های مرتبط با Web3، به‌ویژه Metaverse، این طرز فکر را داشتند.

بر اساس داده های سال گذشته، ۲۱۶ تراکنش تامین مالی Metaverse انجام شد که در مجموع حدود ۲ میلیارد دلار جمع آوری شد. در بالای استخر پول، یک سرویس مبتنی بر «پشتیبانی»، یکی از اجزای کلیدی ساختمان قرار داشت.

ما ناگهان به معماران دیجیتال، طراحان بازی، توسعه دهندگان هوش مصنوعی، سازندگان محتوا و خدمات متاورس سفارشی برای ایجاد تجربیات متاورس نیاز داشتیم.

Animoca Brands، یکی از پیشروترین توسعه دهندگان اکوسیستم متاورس، مشخص شد که در سال گذشته با ۱۵ معامله بسته، بیشترین معاملات متاورس را انجام داده است. این شرکت در سال ۲۰۲۲ بیش از ۵۶۴ میلیون دلار بودجه دریافت کرد.

همچنین اخیراً اعلام کرده است که قصد دارد صندوق ۱ میلیارد دلاری Metaverse را برای توسعه دهندگان در این فضا راه اندازی کند.

بر اساس این گزارش، پلتفرم های متاورس در مقیاس بزرگ امسال توجه سرمایه گذاران را به خود جلب کرده اند. به گفته نزدک، این راه را برای پروژه‌های کوچک‌تر و خاص در آینده، به‌ویژه پروژه‌هایی که دارای طرح «متاور باز» هستند، هموار می‌کند.

مربوط: توسعه دهندگان وب ۳ «فعال تر از همیشه» در زمستان کریپتو: گزارش

با نگاهی به آینده، این گزارش می گوید که شرکت های هوش مصنوعی و آواتار خدمات پشتیبانی به سرمایه گذاری هنگفت ادامه خواهند داد. علاوه بر این، گسترش پلتفرم باز Metaverse، همراه با بهبود مدل اقتصادی و قابلیت استفاده GameFi، فاز بعدی توسعه را مشخص می کند.

سال ۲۰۲۱ سال نمادهای غیرقابل تعویض (NFT) است و به همین ترتیب می توان آن را سال متاورس در نظر گرفت زیرا در رتبه دوم به عنوان کلمه سال فرهنگ لغت آکسفورد قرار گرفت.

هر دو قبل از رونق مربوطه خود وجود داشتند، اما این سالی بود که توسعه دهندگان، برندها و مصرف کنندگان به طور یکسان به هم پیوستند. نشان داده شد که عامل مهمی است.

بررسی اخیر دیگری نشان داد که بیش از ۹۰ درصد از مصرف‌کنندگان به متاورس و چگونگی شکل‌دهی آن به تجربیات دیجیتالی آن‌ها علاقه دارند.

نویسنده: Savannah Fortis

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا