🚨 اخبار ارز دیجیتال

کاربران اندروید اکنون می توانند DOGE، SHIB، ETH، MATIC و سایر کوین ها را در سراسر جهان در Robinhood ذخیره کنند.

فهرست

  • کیف پول ذخیره سازی شخصی
  • آیا رابینهود از مسابقه گاو نر سود خواهد برد؟

غول کارگزاری رابینهود اعلام کرد او گفت که کیف پول رمزنگاری شده اکنون برای کاربران اندروید در سراسر جهان در دسترس است.

این شرکت اولین بار این کیف پول را برای همه دستگاه های iOS در ماه مارس گذشته معرفی کرد. پیش از این، بیش از یک میلیون کاربر به لیست انتظار محصول پیوسته بودند.

کیف پول ذخیره سازی شخصی

علاوه بر بیت کوین، کیف پول Robinhood از انواع آلتکوین ها از جمله اتریوم (ETH)، Dogecoin (SHIB)، Shiba Inu (SHIB) و Polygon (MATIC) پشتیبانی می کند.

قابل ذکر است، همچنین به کاربران این امکان را می دهد که به طور ایمن توکن های غیرقابل تعویض (NFT) خود را در بالای ارزهای رمزپایه تنظیم شده ذخیره کنند.

کیف پول رمزنگاری خود ذخیره سازی به کاربران امکان کنترل کامل بر روی ارزهای دیجیتال خود را می دهد. کاربران می توانند یک کیف پول جدید از ابتدا ایجاد کنند یا وجوه خود را از یک کیف پول موجود وارد کنند. برای ایجاد یک کیف پول جدید، باید یک عبارت بازیابی seed و همچنین یک پین سفارشی ایجاد شود.

در ماه فوریه، Robinhood همکاری خود را با کیف پول خود ذخیره سازی محبوب MetaMask نیز اعلام کرد. این اتصال به کاربران MetaMask اجازه می‌دهد تا فیات روی رمپ را ایمن کنند.

آیا رابینهود از مسابقه گاو نر سود خواهد برد؟

رابینهود در دوره صعودی قبلی شاهد افزایش زیادی در درآمد بود. این عمدتا به دلیل موفقیت خیره کننده بزرگترین میم کوین، Dogecoin بود. با این حال، این موفقیت برای رابینهود بسیار موقتی بود.

اما در فوریه امسال، این شرکت موفق شد درآمدهای ارزهای دیجیتال بالاتر از حد انتظار را گزارش کند، به همین دلیل است که سهام آن بیش از ۱۵ درصد افزایش یافت.

برنشتاین، یک شرکت سرمایه گذاری محبوب، معتقد است که Robinhood می تواند به دلیل ادامه بازار صعودی ارزهای دیجیتال سود ببرد. او قیمت ۳۰ دلار را هدف گذاری کرد.

سهام Robinhood نسبت به سال گذشته ۳۵ درصد افزایش یافته است. سهام آن در حال حاضر ۱۷ دلار معامله می شود.


منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا