🚨 اخبار ارز دیجیتال

نهنگ باستانی اتریوم پس از ۹ سال ناگهان بیدار شد

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

یک کیف پول مرموز اتریوم که نزدیک به ۹ سال غیرفعال بوده، ناگهان زنده شده است. ردیاب داده رمزنگاری هشدار نهنگ در ساعات اخیر، یک آدرس غیرفعال قبل از ماینینگ حاوی ۴۹۲ ETH، که در حال حاضر به ارزش ۱,۱۳۹,۰۵۲ دلار است، پس از ۸.۵ سال گزارش شده است.

مالک به احتمال زیاد توکن ها را در طول ICO اتریوم خریداری کرده است، زمانی که ارزش هر ETH تقریباً ۳۱ سنت بود.

با این حال، این کیف پول برای هشت سال و نیم آینده خاموش ماند و هیچ تراکنشی ارسال یا دریافت نکرد. این موضوع باعث افزایش علاقه و حدس می شود زیرا این سوال را مطرح می کند که چه کسی کیف پول را در اختیار داشته و چرا هرگز از آن استفاده نشده است.

کیف پول‌های غیرفعال حاوی مقادیر قابل توجهی ارز دیجیتال می‌توانند به دلایل مختلفی بیدار شوند. گاهی اوقات کیف پول های غیرفعال پس از هک شدن دوباره ظاهر می شوند. گاهی اوقات به این دلیل است که مالک آن را فراموش می کند و از خواب بیدار می شود و فکر می کند ممکن است اکنون زمان خوبی برای فروش باشد.

اقدام قیمت اتریوم

بر اساس داده‌های CoinMarketCap، ETH در ۲۴ ساعت گذشته با ۲.۰۳ درصد افزایش به ۲۳۱۴ دلار رسید.

در هفته‌های قبل از تایید ETF بیت‌کوین، قیمت اتر به بالاترین حد خود بالای ۲۷۰۰ دلار رسید، اما سپس همراه با بقیه بازار کاهش یافت. در یک معکوس قابل توجه، قیمت اتریوم آماده است تا بهبودی را آغاز کند که می تواند با افزایش فعالیت شبکه پشتیبانی شود.

همانطور که قبلا گزارش شده بود، اتریوم در حال تجربه افزایش گسترده در فعالیت شبکه است. طبق داده‌های شرکت تحلیلی روی زنجیره Santiment، اتریوم روزانه ۱۰۱۰۰۰ آدرس جدید ETH ایجاد می‌کند، ۴۸۴۰۰۰ آدرس منحصربه‌فرد در تعامل با بلاک چین است و فعالیت شبکه تقریباً ۳۰ درصد بیشتر از ۹۰ روز پیش است.

این بدان معنی است که افراد بیشتری در شبکه تراکنش می کنند، از قراردادهای هوشمند استفاده می کنند و برنامه های غیرمتمرکز (dApps) را توسعه می دهند.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا