🚨 اخبار ارز دیجیتال

Anchorage Digital رای گیری DeFi را برای مشتریان حضانت باز می کند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

Anchorage به AAVE، Lido و BitDAO می‌پیوندد تا پلتفرم رای‌گیری خارج از زنجیره را Snapshot اتخاذ کند.

مشتریان نهادی نگهبان ارزهای دیجیتال Anchorage Digital اکنون می توانند نگرانی خود را در مورد توکن هایی که در اختیار دارند بدون پرداخت قیمت بالای بنزین ابراز کنند.

بر اساس بیانیه ۱۶ مه، Anchorage مشتری چند حکومتی بدون گاز خارج از زنجیره خود، Snapshot را ادغام می کند تا به «کاربران جامعه دارنده توکن» اجازه دهد تا با توکن های خود به پیشنهادات حاکمیتی بدون پرداخت هزینه گاز رأی دهند.

تمام برگه های رای تحت کنترل انکوریج خواهد بود و هیچ وجهی منتقل نخواهد شد.

Snapshot ها در پروتکل های توزیع شده مانند AAVE (AAVE)، Lido (LDO) و BitDAO استفاده می شوند. آرا خارج از زنجیره ثبت می شود. این بدان معنی است که تراکنش ها به صورت عمومی در بلاک چین ثبت نمی شوند.

به گفته انکوریج، مزیت این رویکرد «راحتی» است.

“چنین مبادلات راحتی به شکل تضمین های زنجیره ای ارائه می شود. رای گیری فوری نیازی به پرداخت گاز ندارد و رایگان است زیرا آرا خارج از زنجیره شمارش می شوند. مسئولیت انجام این کار معمولاً بر عهده Multisig است که توسط یک تیم پروتکل اداره می شود. “

Anchorage گفت که در حال حاضر از “بیش از ۶۰ توکن ERC-20” پشتیبانی می کند و قصد دارد از تمام توکن های ERC-20 قابل اجرا در آینده پشتیبانی کند.

مربوط: انکوریج پنج صرافی ارزهای دیجیتال و شبکه های نگهبانی را تشکیل می دهد

در اکتبر ۲۰۲۲، اعلام شد که آنکوریج با پنج شریک سازمانی جدید، از جمله Bitkub، DreamTrade و FBG Capital، فعالیت های خود را در آسیا گسترش داده است. او گفت که مصرف کنندگان آسیایی “با اشتیاق ارزهای دیجیتال را به کار می گیرند.”

اخیراً از عکس‌های فوری برای جمع‌آوری رای از دارندگان توکن AAVE و LDO در مورد هر یک از آخرین ارتقاء پروتکل یا پیشنهادهای حاکمیتی استفاده شده است.

این سیستم رأی گیری همچنین برای کاربران AAVE که به طور تصادفی توکن های خود را به آدرس اشتباه ارسال می کردند مفید بود.

در ژوئیه ۲۰۲۲، LidoDAO، نهاد حاکمیتی که Lido Finance را مدیریت می‌کند، یک راه‌حل اثبات سهام رمزگذاری مایع رمزنگاری شده، ۱٪ از عرضه توکن LDO را به مبلغ ۱۴.۵ میلیون دلار به DragonFly Capital ارسال خواهد کرد. رای فوری انجام شد، اما توسط توکن رد شد. دارندگان .

مجله: DeFi در مقابل CeFi: آیا تمرکززدایی پیروز خواهد شد؟نویسنده: Ciaran Lyons

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا