اخبار ارز دیجیتال

Amplica Labs از مهاجرت ۵۰۰۰۰۰ کاربر از MeWe Web2 استقبال می کند

یک مشارکت جدید با موفقیت ۵۰۰۰۰۰ کاربر فعال MeWe را با استفاده از بلاک چین فرکانس به Web3 منتقل کرده است که آزمایشگاه های آمپلیکا نقش کلیدی در توسعه آن ایفا کردند. در بیانیه این تیم آمده است که چنین انتقالی یکی از بزرگترین رویدادهای این نوع است.

۵۰۰۰۰۰ کاربر فعال MeWe به پروتکل شبکه اجتماعی Web3 تغییر مکان دادند

آزمایشگاه‌های آمپلیکا، یک مبتکر پیشرو در فناوری ایالات متحده، جزئیات یک نقطه عطف مهم به دست آمده توسط پروتکل شبکه اجتماعی MeWe را به اشتراک می‌گذارد. بیش از نیم میلیون کاربر فعال از طریق Frequency، یک بلاک چین L1 با کارایی بالا، به Web3 مهاجرت کرده اند.

چنین انتقال منحصر به فردی از Web 2.0 به Web3 بدون ایجاد اختلال در تجربه موجود کاربران MeWe انجام شده است، که برای نصب روان و ایمن ضروری است.

جفری ادل، رئیس و مدیرعامل MeWe، از اهمیت این موفقیت برای محصول خود و بخش غیرمتمرکز رسانه های اجتماعی به طور کلی هیجان زده است:

توانمندسازی نیم میلیون کاربر برای تعامل و لذت بردن از مزایای فناوری های Web3 نقطه عطفی بزرگ برای ما و آینده اینترنت است. MeWe هیجان‌زده است که سطوح بی‌سابقه‌ای از حریم خصوصی و کنترل، و همچنین ویژگی‌ها و مزایای روزافزون را که توسط این فناوری‌های شگفت‌انگیز Web3 ممکن می‌شود، به کاربران خود ارائه دهد.

در سال ۲۰۲۲، MeWe اعلام کرد که قصد دارد پروتکل شبکه اجتماعی غیرمتمرکز (DSNP) را که یک پروتکل ارتباطی باز منتشر شده توسط بنیاد پروژه آزادی است، به کار گیرد. این بنیاد که در سال ۲۰۲۱ توسط فرانک مک کورت و آزمایشگاه های آمپلیکا راه اندازی شد، بخشی از طرح ۵۰۰ میلیون دلاری پروژه آزادی است که هدف آن ایجاد اینترنت بهتر و اکوسیستم دیجیتال سالم تر است.

MeWe در سفر Web3 خود از Frequency استفاده می‌کند، نسل بعدی بلاک چین لایه ۱ که به دلیل سرعت و مقیاس‌پذیری شناخته شده است.

آزمایشگاه های آمپلیکا با افتخار به اکوسیستم Project Liberty می پیوندد

برکستون وودهام، یکی از خالقان DSNP و رئیس آزمایشگاه های آمپلیکا، تأکید می کند که رشد اخیر به لطف برتری فنی و زیرساختی MeWe به دست آمده است:

تیم ما در آزمایشگاه آمپلیکا از رسیدن به این نقطه عطف مهم یعنی عبور از ۵۰۰۰۰۰ مهاجرت به اکوسیستم فرکانس هیجان زده است. این رشد سریع تعهد ما به ساخت ابزارها و زیرساخت هایی را تایید می کند که توسعه دهندگان را قادر می سازد تا در ایجاد نسل بعدی شبکه های اجتماعی پیشگام باشند.

در کنار این اعلامیه فناوری جامد، تیم آزمایشگاه آمپلیکا به نقطه عطف قابل توجهی در توسعه محصول و مدیریت جامعه رسیده است. هفته گذشته، McCourt Global اعلام کرد که آزمایشگاه‌های آمپلیکا اکنون زیر چتر پروژه آزادی قرار می‌گیرد، یک ابتکار گسترده با هدف پیروزی در مبارزه با فناوری بزرگ و آغاز دوره جدیدی از نوآوری که در خدمت منافع عمومی است.

این ابتکار آزمایشگاه های آمپلیکا را با بنیاد پروژه آزادی، یک سازمان ۵۰۱(c)(3) با شبکه گسترده ای از شرکای بین المللی، از جمله موسساتی مانند دانشگاه جورج تاون، دانشگاه استنفورد، ساینس پو و سایر سازمان های پیشرو دانشگاهی و مدنی، هماهنگ می کند. شما احساس بهتری دارید

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا