اخبار ارز دیجیتال

صندوق‌های رمزنگاری بیشترین ورودی‌ها را در ۱۴ هفته در میان سقوط FTX مشاهده کردند

با اعلام ورشکستگی گروه FTX Sam Bankman-Fried، قیمت بیت کوین برای مدت کوتاهی به زیر ۱۶۰۰۰ دلار کاهش یافت.

جریان ورودی به محصولات سرمایه‌گذاری ارزهای دیجیتال هفته گذشته افزایش یافت زیرا سرمایه‌گذاران نهادی در بحبوحه سقوط گسترده بازار که ناشی از ورشکستگی FTX و Alameda Research بود، افت کردند.

طبق داده‌های CoinShares، محصولات سرمایه‌گذاری دارایی دیجیتال در هفته منتهی به ۱۳ نوامبر، مجموعا ۴۲ میلیون دلار ورودی را ثبت کردند که بیشترین افزایش در ۱۴ هفته گذشته است. محصولات سرمایه گذاری بیت کوین (BTC) با ۱۹ میلیون دلار بیشترین ورودی را به ثبت رساندند و پس از آن وجوه چند دارایی و اتر (ETH) به ترتیب با ۸.۶ میلیون دلار و ۵.۹ میلیون دلار قرار گرفتند.

سرمایه‌گذاران همچنین روی وخامت بیشتر شرایط بازار شرط می‌بندند، به طوری که بیت‌کوین شورت‌ها ورودی هفتگی ۴.۸ میلیون دلاری را ثبت کردند.

همه مناطق اصلی ورودی خالص را ثبت کردند که در راس آنها ایالات متحده (۲۹ میلیون دلار)، برزیل (۸ میلیون دلار) و کانادا (۴.۳ میلیون دلار) قرار گرفتند.

سرمایه گذاران در حال خرید محصولات سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال بودند، اما چشم انداز آنها برای سهام بلاک چین بدتر شد. بر اساس داده‌های CoinShares، سهام بلاک چین در حال ثبت ۳۲ میلیون دلار خروجی هفتگی هستند که بیشترین میزان از ماه می است. در همین حال، بازار سهام گسترده‌تر بهترین رشد هفتگی خود را از ماه مارس به ثبت رساند و شاخص نزدک کامپوزیت با رشد ۸.۱ درصدی بر اثر تورم ضعیف‌تر از حد انتظار، افزایش یافت.

مربوط: Crypto Biz: The Day of Crypto Computation فرا رسید

بازار ارزهای دیجیتال هفته گذشته با فشار فروش مجدد روبرو شد زیرا صرافی FTX Sam Bankman-Fried پس از توقیف دارایی‌ها اعلام ورشکستگی کرد. انحلال ناگهانی توکن FTX (FTX) توسط بایننس در ۶ نوامبر باعث این رونق بانکی شد. بعداً مشخص شد که FTX حدود ۸ میلیارد دلار بدهی دارد.

بر اساس شاخص قیمت بیت کوین کوین تلگراف، بیت کوین در حال حاضر کمی بالای ۱۶۵۰۰ دلار است و به نظر می رسد قیمت این ارز دیجیتال پس از سقوط هفته گذشته در حال تثبیت است. با این حال، ممکن است ماه ها یا بیشتر طول بکشد تا احساسات بازار بهبود یابد.نویسنده: Sam Bourgi

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا