اخبار ارز دیجیتال

رگولاتورهای ایالات متحده برای بررسی پیدایش، سایر شرکت های رمزنگاری

آلاباما و چندین ایالت دیگر در حال بررسی موارد ادعایی نقض اوراق بهادار و ارتباط با سرمایه گذاران خصوصی هستند.

براساس گزارش 25 نوامبر، Genesis Global Capital، وام دهنده رمزارز و سایر شرکت‌های ارزهای رمزنگاری شده توسط رگولاتورهای اوراق بهادار ایالات متحده تحت بررسی هستند.

جوزف بوگ، مدیر کمیسیون اوراق بهادار آلاباما، گفت که آلاباما و چندین ایالت دیگر علیه جنسیس و سرمایه گذاری های خصوصی، از جمله اینکه آیا جنسیس و سایر شرکت های رمزنگاری ممکن است قوانین اوراق بهادار را نقض کرده باشند، اقدامات قانونی انجام داده اند یا خیر. هنوز مشخص نیست که کدام شرکت های دیگر در حال بررسی هستند.

بورگ خاطرنشان کرد که تمرکز بر این است که آیا جنسیس و سایر شرکت‌های رمزنگاری بر سرمایه‌گذاران در اوراق بهادار مرتبط با رمزنگاری بدون ثبت نام مناسب تأثیر گذاشته‌اند یا خیر.

این تحقیقات فصل دیگری در Genesis است، پس از اینکه این شرکت فاش کرد که حدود 175 میلیون دلار وجوه در حساب های تجاری FTX خود گیر کرده است. این شرکت اعلام کرد که به طور موقت برداشت ها را به حالت تعلیق درآورده است و دلیل آن “آشفتگی بی سابقه بازار” پس از فروپاشی FTX است.

طبق گزارش ها، این شرکت در تامین سرمایه برای بازوی وام دهی خود با مشکلاتی مواجه است. با این حال، جنسیس گمانه زنی ها مبنی بر ورشکستگی “قریب الوقوع” به دلیل کسری یک میلیارد دلاری را رد کرده است. او گفت که به مذاکره با طلبکاران از طرق مختلف ادامه می دهد.

“ما هیچ برنامه فوری برای ورشکستگی نداریم. هدف ما این است که وضعیت فعلی را با توافق و بدون اعلام ورشکستگی حل کنیم. جنسیس همچنان به گفتگوهای سازنده با طلبکاران ادامه می دهد.”

همانطور که Cointelegraph در 23 نوامبر گزارش داد، جنسیس یک مشاور بازسازی را برای بررسی همه گزینه های ممکن، از جمله اما نه محدود به ورشکستگی، استخدام کرد. افراد آشنا با این وضعیت تاکید کردند که هیچ تصمیم مالی گرفته نشده است و ممکن است شرکت از ورشکستگی جلوگیری کند.

جنسیس، همراه با شرکت خواهر Grayscale Investments و شرکت مادرش Digital Currency Group، به دلیل نگرانی هایی که ممکن است صنعت را در پی ورشکستگی FTX آلوده کند، در کانون توجه قرار گرفته اند.

توییت Grayscale در 18 نوامبر به نقل از نامه ای از Alecia Haas مدیر مالی Coinbase و مدیر عامل اجرایی Aaron Schnaak، بیان کرد که تمام دارایی های دیجیتالی زیربنای محصول دارایی دیجیتال Grayscale سکه هستند. این به سرمایه گذاران اطمینان داد که تحت کنترل این پایگاه قرار دارد.

کوین تلگراف با Genesis Global Capital تماس گرفت اما قبل از عرضه عمومی پاسخی دریافت نکرد.نویسنده: Ana Paula Pereira

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا