اخبار ارز دیجیتال

رجیستری CryptoFed آمریکا در معرض خطر است زیرا SEC ادعا می کند ناهنجاری های پرونده

SEC اقدامات اداری را علیه American CryptoFed آغاز کرده و ثبت آن را لغو کرده و دستور توقف و توقف فروش توکن‌های داخلی Ducat و Locke را صادر کرده است.

American CryptoFed DAO، اولین سازمان غیرمتمرکز خودمختار (DAO) در ایالات متحده که به رسمیت شناخته شد، پس از کشف ناهنجاری توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) در تاریخ بیانیه ثبت فرم S-1 خود، ثبت نام خود را تعطیل کرد. خطر از دست دادن ۱۷ سپتامبر ۲۰۲۱.

دفتر وزیر وایومینگ CryptoFed آمریکایی را به عنوان یک نهاد حقوقی در جولای ۲۰۲۱ به رسمیت شناخت. در آن زمان، مدیر عامل این سازمان، ماریان اور، متقاعد شده بود که “وایومینگ مسلما برترین حوزه قضایی بلاک چین در جهان است.”

با این حال، در ۱۸ نوامبر ۲۰۲۲، SEC اقدامات اداری را علیه DAO برای تصمیم گیری برای صدور حکم توقف آغاز کرد. یک دستور منع از SEC، CryptoFed آمریکایی را لغو و آن را از فروش توکن‌های داخلی Ducat و Locke منع می‌کند.

با توجه به بخش اجرای SEC، بیانیه ثبت فرم S-1 که توسط American CryptoFed ارائه شده است، فاقد اطلاعات مهمی مانند صورت‌های مالی حسابرسی شده و جزئیات مربوط به تجارت و عملیات آن است. SEC همچنین معتقد بود که پرونده‌های CryptoFed ایالات متحده حاوی “اظهارات و حذفیات گمراه‌کننده” بوده و در توصیف توکن‌ها به عنوان اوراق بهادار متناقض است.

در این رابطه، دیوید هیرش، رئیس دارایی های رمزنگاری و واحد سایبری اجرایی، گفت:

“CryptoFed آمریکا نه تنها از الزامات افشای قانون اوراق بهادار فدرال پیروی نکرد، بلکه همچنین ادعا کرد که تراکنش‌های اوراق بهاداری که تلاش می‌کرد ثبت کند در واقع معاملات اوراق بهادار نبودند.”

هیرش تصریح کرده است که ناشران باید اطلاعات افشای مورد نیاز را به SEC ارائه دهند. با این حال، SEC در طول بررسی بیانیه ثبت نام، مدعی عدم همکاری با CryptoFed آمریکایی شد.

بر اساس اطلاعات در دسترس عموم، هیرش قصد SEC در مورد DAO را به اشتراک گذاشت:

“اجرا به دنبال تعلیق ثبت CryptoFed آمریکایی است تا از سرمایه گذاران در برابر اطلاعات گمراه کننده محافظت کند.”

کوین تلگراف متوجه شد که کانال رسمی تلگرام DAO غیرفعال شده است.

من نمی توانم حساب رسمی تلگرام CryptoFed آمریکایی را پیدا کنم. منبع: کوین تلگراف (از طریق تلگرام)

با این حال، حذف اکانت تلگرام در زمان نگارش این مقاله هنوز به تحقیقات SEC مرتبط نبود. Cryptofed آمریکایی هنوز به درخواست Cointelegraph برای اظهار نظر پاسخ نداده است.

مربوط: رگولاتور ایالتی می گوید قانون ملی رمزنگاری ایالات متحده باید شبیه نیویورک باشد

کمیسیون اوراق بهادار باهاما (SCB) اخیراً دستور انتقال تمام دارایی های دیجیتال در بازار دیجیتال FTX (FDM) به کیف پول های دیجیتال متعلق به کمیسیون را صادر کرد.

بر اساس بیانیه رسمی به اشتراک گذاشته شده توسط SCB، دارایی ها “برای نگهداری” توقیف شده است.نویسنده: Arijit Sarkar

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا