اخبار ارز دیجیتال

خالق NFT: امبر ویتوریا با «شلوار دختر بزرگ» آن را در هم می کوبید – مجله کوین تلگراف

نام هنرمند: امبر ویتوریا
موقعیت: لس آنجلس
اولین تاریخ پخش NFT: ۱ مارس ۲۰۲۱
کدام بلاک چین اتریوم، تزوس

زیستی:

قبل از ۳۰ سالگی، امبر ویتوریا با کنسرت هایی برای گوچی، گوگل، آدیداس، ویکتوریا سیکرت، اپل، لورال پاریس، متا، اسنپ چت، واینر مدیا و نیویورک تایمز وارد دنیای هنر سنتی شد.

ویتوریا که اصالتاً اهل نیویورک است و اکنون در لس آنجلس زندگی می کند، در رشته طراحی گرافیک در دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه بوستون تحصیل کرد.

امبر ویتوریا
آمبر ویتوریا منبع: با حسن نیت ارائه می شود

او می‌گوید زمانی می‌دانستم که می‌خواهم هنرمند بزرگی شوم و می‌خواهم برای خودم کار کنم، اما می‌دانستم که طراحی گرافیک به من کمک می‌کند تا به آنجا برسم.

ویتوریا همچنین نویسنده شعر، نقاشی و کتاب اخیر در مورد زنانگی است. اینم شلوار دختر بزرگمو به دلیل استعدادهای خلاقانه مختلفش، در سال ۲۰۲۰ در فوربس ۳۰ Under 30 Art & Style نام گرفت.

او اولین NFT خود را در ۱ مارس ۲۰۲۱ پس از اطلاع از NFT از شوهرش و دوستانش صادر کرد. به یاد دارم که فکر می‌کردم بازیگری این فیلم خیلی سخت است. ۵۰۰ دلار است! او می گوید

ویتوریا با مجموعه‌های متعدد در مورد اتریوم و همکاری در Tezos به هموار کردن راه برای هنرمندان سنتی برای انتقال به دنیای NFT کمک می‌کند. ویتوریا در مجموعه‌های NFT مانند The Hundreds، World of Women، Some Place و اخیراً با میزبان برجسته پادکست NFT Carly Reilly از طریق پروژه Overpriced Gin همکاری کرده است. او همچنین به عنوان اولین هنرمند در محل اقامت MoonPays منصوب شد. این برنامه ای است که از هنرمندان زن جدید، غیر باینری و دست کم گرفته شده در فضای NFT پشتیبانی می کند. کار او ۱۳۵۰ ETH در فروش ثانویه تنها در OpenSea ایجاد کرده است که حق امتیاز ویتوریا تنها ۱۰٪ است.

او می گوید که دنیای هنر سنتی در پذیرش کامل NFT ها مردد بوده است.

من فکر می کنم کسانی که در مورد NFT ها مردد هستند، خیلی به وضعیت فعلی هنر در جهان و جامعه ما عادت کرده اند. تغییر گاهی اوقات می تواند ترسناک باشد. در دراز مدت

فروش قابل توجه:

از سمت چپ: Understanding Our Dreams به قیمت ۳۰ ETH (40857 دلار در آن زمان) در ۴ اکتبر ۲۰۲۲ فروخته شد.

The End Of The Beginning در ۳ سپتامبر ۲۰۲۱ با قیمت ۱۰ ETH (39397 دلار) فروخته شد.

چرا Yes Im A Gemini در ۲۹ آگوست ۲۰۲۱ با قیمت ۵ ETH (16126 دلار) به کلکسیونر مشهور NFT Pranksy فروخته شد.

ضربه:

او از نقاش معاصر بریتانیایی جنی ساویل و نقاش جورج کاندو به عنوان تأثیرات اصلی خود یاد می کند، که هر دو اثر فیگوراتیو تولید می کنند، اما روشی که آنها رنگ را روی بوم اعمال می کنند، برای من، واقعاً جالب است. او همچنین از طرفداران جورجیا اوکیف است، هنرمندی که به خاطر نقاشی هایش از آسمان خراش های نیویورک و گل های بزرگ شناخته شده است.

من کلر سیلور را در دنیای NFT دوست دارم. تمام کار او هوش مصنوعی است. من خودم هوش مصنوعی را آزمایش کرده ام و بسیار سرگرم کننده بوده است. او می گوید: من یک مجموعه کوچک در یک پوشه در رایانه ام دارم.

کار تجزیه و تحلیل پیش بینی کلر سیلور به عنوان بخشی از مجموعه Genesis by Clare Silver است
تجزیه و تحلیل پیشگویانه کلر سیلور به عنوان بخشی از مجموعه Genesis by Clare Silver کار می کند. منبع: OpenSea

در رابطه با برخی از هنرمندانی که مسیر مجموعه عکس های پروفایل بزرگتر را در آثار هنری خود دنبال کرده اند، من واقعاً هنرمند زنان و سلاح ها سارا باومن را دوست دارم. Mariha Abidi هنرمند دروغ های زن. هر دوی آن‌ها سبک‌های فوق‌العاده‌ای دارند و من واقعاً روشی را که به فضای زنانه بیان می‌کنند، دوست دارم.

سبک شخصی:

ویتوریا می‌گوید که کار او در طول سال‌ها تکامل یافته و با قطعات فیگوراتیو شروع شده است. او می‌گوید دلیل اینکه من به سمت کشیدن فیگورهای زنانه گرایش پیدا کردم این بود که برای دیدن خودم در تبلیغات و هنر واقعاً مشکل داشتم.

Amber Vittoria Current Open Edition Mint Everywhere Before You Exist
نسخه باز فعلی امبر ویتوریا Mint Before You AIDS Everywhere.منبع: آمبر ویتوریا، توییتر

با این حال، با گذشت زمان کار او انتزاعی تر شد. موضوعاتی که می‌خواهم در کارم به آنها بپردازم به این دلیل است که احساس می‌کنم خارج از شکل انسانی بهتر زندگی می‌کنند. او می گوید که اکنون کار او کاملاً انتزاعی است.

دلیل اینکه من تمایل دارم کارم را پررنگ، رنگارنگ و انتزاعی کنم این است که مردم می توانند عناصری از خودشان را در آن ببینند.من بسیاری از کارهای انتزاعی خود را با شعر ترکیب می کنم. همه افراد همیشه کارهای انتزاعی را نمی بینند. گاهی اوقات ممکن است کمی ترسناک باشد، بنابراین من همیشه دوست دارم با شعری که به عکس چسبیده است، نقطه شروعی را به مردم بدهم.

همکاری امبر ویتوریا و آدیداس
همکاری امبر ویتوریا و آدیداس. منبع: Ambervittoria.com

روند او:

او می‌گوید: برای کار مشتری، معمولاً با خلاصه‌ای شروع می‌کنم، اما برای کارهای شخصی که می‌توانند رنگ آمیزی یا دیجیتالی شوند، با ایده‌هایی که در یک کتاب طراحی یادداشت می‌شوند شروع می‌کنم.

بسته به اینکه شما به صورت سنتی نقاشی می کنید یا به صورت دیجیتالی ایجاد می کنید، روند کمی متفاوت است. برای استخراج بلاک چین، من شخصا عاشق استفاده از Manifold هستم. این برای هنرمندان رایگان است و استفاده از آن بسیار آسان است.

شما می توانید به خودتان یاد دهید که چگونه یک قرارداد بنویسید، چگونه یک قرارداد را تکمیل کنید و چگونه یک قرارداد بنویسید.

هنرمندانی که باید مراقب آنها باشیم چه کسانی هستند؟

ترل جونز. چیزی در کار او وجود دارد که برای من طنین انداز شده است. من احساس می کنم که جهنم قطعاً نامی است که در اطراف شناور است.

فرار، 2022
فرار، ۲۰۲۲. منبع: ترل جونز، توییتر

چگونه فضای NFT را در حال تکامل می بینید؟

ویتوریا امیدوار است که مجموعه داران در این زمینه بتوانند کمی صبر و حوصله داشته باشند و به جای بازی های مالی کوتاه مدت، روی هنر تمرکز کنند.

اینم شلوار دختر بزرگم
کتاب ویتوریامنبع: آمازون

NFTها جالب هستند زیرا می توانند چیزهای مختلفی را نشان دهند. او می‌گوید برخی از آن‌ها کلکسیون‌های دیجیتالی هستند که مردم می‌خواهند درباره آن‌ها حدس بزنند و کوتاه‌مدت آن‌ها را تغییر دهند. با گذشت زمان، انواع دیگری از زیرمجموعه‌های NFT مانند آثار هنری مانند من، پاداش‌ها، بازخریدها یا کارت‌های اصالت به وجود خواهند آمد. الان آنقدر جدید است که فکر می کنم همه چیز قاطی شده است.

برخی افراد برای اولین بار آثار هنری را جمع آوری می کنند که بسیار هیجان انگیز است، اما آنها از پس زمینه حدس و گمان و ورق زدن اشیاء فیزیکی یا دیجیتالی می آیند.

این توصیه مالی نیست، اما مهم است که پایه دانش خود را افزایش دهید و درک کنید که از نظر تاریخی سرمایه گذاری در هنر اغلب زمان زیادی را می طلبد تا از نظر مالی نتیجه دهد، و همیشه اینطور نیست. صبر چیزی است که همه ما می توانیم کمی بیشتر داشته باشیم. در این فضا

همچنین بخوانید
امکانات

کریپتو، با فیات آشنا شوید.بیا یه روز با هم قهوه بخوریم

امکانات

۱۶۰۲ بازبینی شد: آیا DAO ها پارادایم جدید شرکتی هستند؟نویسنده: Greg Oakford

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا