اخبار ارز دیجیتال

تیانتیان کراندر یکی از بنیانگذاران گروه آمبر در 30 سالگی درگذشت

تیانتیان کولاندر که برای بسیاری با نام TT شناخته می شود، در 23 نوامبر به طور ناگهانی در خواب درگذشت.

بر اساس وب سایت رسمی این شرکت، Tiantian Kullander، یکی از بنیانگذاران گروه Amber، که با نام TT نیز شناخته می شود، در 23 نوامبر به طور ناگهانی در خواب درگذشت. تیانتیان 30 ساله است و یک همسر و یک پسر دارد.

TT یکی از بنیانگذاران گروه Amber مستقر در هنگ کنگ بود، در هیئت مدیره شرکت ورزش های الکترونیکی Fnatic خدمت کرد و KeeperDAO را تأسیس کرد. KeeperDAO یک پروتکل DeFi است که به شرکت کنندگان اجازه می دهد تا دارایی های محافظت شده از استخراج ارزش ماینر (MEV) را معامله کنند، وام بگیرند و سهام داشته باشند. قبل از بازگشت به جامعه

در یک بیانیه عمومی، گروه آمبر گفت که TT قلب و روح خود را به این شرکت بخشیده و با “هوش، سخاوت، فروتنی، سخت کوشی و خلاقیت خود” الگو قرار داده است. این شرکت همچنین گفت:

“TT یک رهبر فکری قابل احترام بود و به طور گسترده به عنوان پیشگام صنعت شناخته می شود. او برای مشاغل و افراد سودمند بوده است. بینش و خلاقیت او الهام بخش بسیاری از پروژه ها، مردم و جوامع بوده است.”

با هدف کشف یادگیری ماشین برای تجارت، Amber Group در سال 2015 به عنوان یک پروژه جانبی متشکل از چهار معامله گر (مایکل وو، تیانتیان، هو و او) و توماس ژو، توسعه دهنده LP بلومبرگ، شروع به کار کرد. آنها کار روی پروژه را به صورت تمام وقت در سال 2017 آغاز کردند.

قبل از آن، او یک معامله گر اعتبار ساختاریافته در گلدمن ساکس و یک معامله گر بازارهای نوظهور در مورگان استنلی بود. در سال 2019، او در فوربس زیر 30 نامگذاری شد که درخشان ترین کارآفرینان، رهبران و ستاره های جوان را می شناسد.

جامعه به این باخت در توییتر واکنش نشان داد. آرتور چئونگ، شریک موسس DeFiance Capital، گفت: “این صنعت روح های جوان، درخشان و مهمتر از همه خوب خود را از دست داده است.”

تام سی، یکی از بنیانگذاران Automatic Market Maker (AMM) Charm Finance نیز در توییتر گفت که TT “یکی از صادق ترین و با استعدادترین افرادی است” که او می شناسد.نویسنده: Ana Paula Pereira

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا