اخبار ارز دیجیتال

Amber Group 300 میلیون دلار برای بهبودی از عفونت FTX جمع آوری می کند

بودجه جدید Fenbushi برای کمک به Amber برای مقابله با برخی از “کاهش‌های قابل توجه” پس از پیش‌فرض FTX در نظر گرفته شده است.

آمبر دور جدید سرمایه گذاری ۳۰۰ میلیون دلاری سری C را به رهبری Fenbushi Capital US، یک شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر متمرکز بر بلاک چین، تکمیل کرده است. اعلام کرد در توییتر در ۱۵ دسامبر.

دور جدید بودجه زمانی آغاز شد که آمبر تصمیم گرفت بودجه قبلی سری B را متوقف کند و در عوض به دلیل سقوط FTX به سری C ادامه دهد.

قبل از شکست FTX، آمبر در حال تکمیل یک برنامه افزودنی سری B با ارزش ۳ میلیارد دلار بود. همانطور که قبلاً گزارش شده بود، این شرکت ۱۰۰ میلیون دلار به عنوان بخشی از بودجه سری B خود جمع آوری کرده بود و قصد داشت دور را تا ژانویه ۲۰۲۳ ببندد. از اواسط دسامبر ۲۰۲۲، امبر ۵۰ میلیون دلار در یک دور جمع آوری کرده است.

به گفته این شرکت، آخرین بودجه Fenbushi با هدف کمک به Amber برای رسیدگی به برخی از “کاهش‌های قابل توجه” Amber در برخی محصولات پس از پیش‌فرض FTX است. مزرعه برنج.

امبر گفت: “به همین دلیل است که ما به سرعت برای تنظیم استراتژی تامین مالی خود اقدام کردیم.”، در حالی که شرکت تلاش های مصرف کننده بزرگ و “خطوط تجاری غیر ضروری” خود را به کسب و کار اصلی خود کاهش داد. به این ترتیب، آمبر برنامه های خود را برای گسترش به اروپا و آمریکا کنار گذاشت. و همچنین چندین پروژه مرتبط با Metaverse را رها کرد.

آمبر تکرار کرد که سرایت FTX بر عملکرد روزانه شرکت تأثیری نداشته است، حتی اگر حدود ۱۰ درصد از کل سرمایه تجاری FTX را در زمان ورشکستگی در اختیار داشت.

مربوط: رئیس جمهور سابق FTX ایالات متحده به دنبال ۶ میلیون دلار بودجه برای راه اندازی استارتاپ کریپتو است.

این شرکت همچنین خاطرنشان کرد که مجبور شد برخی از کارمندان خود را به دلیل سرایت FTX اخراج کند. بر اساس برخی گزارش ها، آمبر بیش از ۴۰ درصد از کارکنان خود را در سپتامبر و دسامبر ۲۰۲۲ اخراج کرد.

علیرغم کنار گذاشتن برنامه های توسعه و اخراج کارکنان، امبر از جاه طلبی های خود برای خرید دست برنداشته است. در ۱۴ دسامبر، Amber پلتفرم ارز دیجیتال سنگاپور، Sparrow Holdings را به مبلغی نامشخص خریداری کرد.

شرکت تجارت ارزهای دیجیتال Amber Group با افزایش شدید سرمایه جدید، اقداماتی را برای کاهش تاثیر قرار گرفتن در معرض معاملات خود در برابر صرافی ورشکسته FTX انجام می دهد.نویسنده: Helen Partz

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا