اخبار ارز دیجیتال

گزارش: گروه آمبر، پلتفرم ارزهای دیجیتال بورس اسپارو را خریداری کرد

این خبر پس از آن منتشر شد که طبق گزارش ها، Amber Group برنامه های توسعه خود را به دلیل خطرات مالی از سقوط FTX پس گرفت.

طبق اطلاعیه 14 دسامبر، شرکت معاملات ارزهای دیجیتال Amber Group که در زمان ورشکستگی صرافی حدود 10 درصد از سرمایه معاملاتی خود را در FTX داشت، طبق گزارش 14 دسامبر، پلتفرم ارزهای دیجیتال Sparrow Holdings را خریداری کرده است.

پلتفرم رمزنگاری Sparrow Holdings مستقر در سنگاپور که محصولات و راه حل‌های دارایی دیجیتال را ارائه می‌کند، مجوز پرداخت را از اداره پولی سنگاپور در ماه آگوست دریافت کرد تا خدمات رمز پرداخت دیجیتال (DPT) را در سنگاپور تحت قانون خدمات پرداخت (PSA) ارائه دهد.

اسپارو که در سال 2018 تأسیس شد، با مؤسسات مالی و دفاتر خانواده برای طراحی راه‌حل‌های دارایی دیجیتال سفارشی برای دستیابی به اهداف رشد مشتری محور خود و در عین حال حفظ الزامات انطباق، همکاری می‌کند.

مرتبط: Amber Group از سخت افزار ساده استفاده می کند تا نشان دهد چگونه هک Wintermute سریع و آسان بوده است

خبر خرید هلدینگ اسپارو توسط گروه آمبر در زمان حساسی برای این شرکت منتشر می شود.

Cointelegraph در 25 نوامبر گزارش داد که Tiantian Clander، یکی از بنیانگذاران Amber Group، که با نام “TT” نیز شناخته می شود، در 23 نوامبر در خواب درگذشت. او 30 ساله بود.

مدت کوتاهی پس از اعلام خبر درگذشت یکی از بنیانگذاران، گزارش‌هایی منتشر شد مبنی بر اینکه گروه آمبر برنامه‌های توسعه خود را به دنبال فروپاشی FTX و اثرات آبشاری بر بازار متوقف کرده است.

به گفته شریک مدیریت آنابل خوان، آمبر همچنین مجبور شد به دلیل سرایت FTX، پروژه های جدید متاورس را از اولویت خارج کند.

این شرکت همچنین تعداد پرسنل خود را کاهش داده است و طبق گزارش ها تا 40 درصد از نیروی کار خود را در ماه سپتامبر اخراج کرده است و در ماه دسامبر تعداد بیشتری را اخراج می کند.

نویسنده: Judith BannermanQuist

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا