اخبار ارز دیجیتال

سری جدید آمازون ‘NFTMe’ فرهنگ NFT و اختلال در سراسر جهان را بررسی می کند

در این نمایشگاه هنرمندان، مجموعه داران و متخصصان صنعت از سراسر جهان حضور خواهند داشت.

توانایی احراز هویت دیجیتالی تقریباً هر چیزی و پتانسیل کسب درآمد از راه هایی که هیچ کس تصورش را نمی کرد. اینها برخی از راه هایی است که مجموعه مستند “NFTMe” توکن های غیرقابل تعویض (NFT) را معرفی می کند.

در این نمایشگاه، هنرمندان، مجموعه داران و متخصصان صنعت از سراسر جهان تجربیات NFT خود را به اشتراک می گذارند و اینکه چگونه ادغام هنر و فناوری بر زندگی روزمره آنها تأثیر مثبت گذاشته است.

در شش قسمت ۳۰ دقیقه‌ای، NFTMe بیش از ۵۰ نفر از فضای NFT از چهار قاره، از جمله خواننده آمریکایی سوزای گرین (از The Supremes)، ملکه دیامبی (ملکه جمهوری دموکراتیک کنگو) و هنرمند دیجیتال اسپیس ایکس را گرد هم می‌آورد. ناسا رفیک.معرفی یک انسان پیشگام. تهیه‌کننده موسیقی مدونا، آنادولو، به همراه پیتر رافلسون و شریل داگلاس از Potion، که مجموعه NFT Black Eyed Peas را راه‌اندازی کردند، فقط چند مورد را نام برد.

در قسمت اول، ما سفر فرهنگی دیجیتال جامعه NFT و افراد مختلف را با تأثیرگذاران کلیدی تجزیه و تحلیل NFT و فناوری بلاک چین، ملکه دیامبی کنگو در مورد اینکه قبیله او دارای طرز فکر Web3 هستند، بررسی کردیم. من به شما خواهم گفت که آیا قسمت دوم به این می پردازد که چگونه رفیک آنادول با ناسا هنر خلق می کند و چگونه درخواست های امینم از ۲۰ سال پیش به سفر NFT منجر شد.

مرتبط: توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) برای مبتدیان

در قسمت‌های بعدی، نحوه ارتباط برندها با NFT‌ها برای دستیابی به مخاطبان و نسل‌های جدید، تأثیر اجتماعی تحول دیجیتال، توکن‌سازی در صنعت موسیقی، اختلال متاورس، و هنرمندان برای شناسایی و صحبت کردن را بررسی خواهیم کرد. نقش NFT ها در توانمندسازی

تهیه کننده فیلم Tech Talk Media و کارگردان برنده جایزه جانی کاپلان پشت این مجموعه مستند هستند. تولید در سال ۲۰۱۹ آغاز شد، اما به دلیل محدودیت‌های کووید-۱۹، شامل انتقال ربات‌های هوش مصنوعی مجهز به حسگرهای Li-Dar بود که به کارگردان امکان حرکت، هدایت و ارتباط از راه دور را می‌داد. اعلامیه رسمی و افزود:

NFTMe به معنای MTV برای NFT است، اطلاعاتی را در مورد NFT ها به روشی واضح، قابل درک و موثر ارائه می دهد و به بینندگان این امکان را می دهد تا حجم وسیعی از اصطلاحات، تنوع و فرصت ها را در فضای Web3.0 کشف کنند، در حالی که فرهنگ را تجربه می کنند. روحیه، سبک و انرژی.»

NFTMe در آمازون پرایم در حال پخش است و در ابتدا در ایالات متحده و بریتانیا پخش خواهد شد. به گفته Tech Talk، این سریال در سال ۲۰۲۳ برای پخش کنندگان بیشتری در سراسر جهان عرضه خواهد شد.

نویسنده: Ana Paula Pereira

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا