🚨 اخبار ارز دیجیتال

آمازون در حال استخدام یک مهندس هوش مصنوعی برای ساخت یک رابط جستجو مانند ChatGPT است


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

دو پست در وب سایت مشاغل آمازون نشان می دهد که این شرکت قصد دارد قابلیت های جستجوی پیشرفته هوش مصنوعی را برای فروشگاه اینترنتی خود پیاده کند.

آمازون در حال آماده شدن برای توسعه و پیاده سازی ویژگی جدید «جستجو» برای فروشگاه اینترنتی آنلاین خود با رابطی شبیه به ChatGPT است.

دو آگهی شغلی که برای اولین بار توسط بلومبرگ مشاهده شد، برنامه های شرکت را به تفصیل بیان می کند و به طور واضح بیان می کند که قصد دارد ویژگی جستجویی را که آمازون برای سال ها ارائه کرده است دوباره اختراع کند.

این شرکت در آگهی استخدام خود برای “مدیر ارشد برنامه فنی” بیان می کند:

ما در تلاشی جدید و برای اولین بار با هوش مصنوعی برای بازسازی و ابداع روش جستجوی خود با استفاده از تکنیک های یادگیری عمیق نسل بعدی در مقیاس بسیار بزرگ، هستیم.

حقوق و دستمزد برای این موقعیت به حداقل هفت سال تجربه کار مستقیم با تیم مهندسی نیاز دارد و بسته به موقعیت مکانی متقاضی از ۱۱۹۰۰۰ دلار تا ۲۳۱۴۰۰ دلار در سال متغیر است.

دومین شغل برای “Sr SDE، یادگیری ماشین (ML)، جستجوی آمازون” با حقوق ۱۳۴۵۰۰ تا ۲۶۱۵۰۰ دلار در سال با جزئیات بیشتر است. این ابتکار به عنوان یک “تحول یک بار در نسل در جستجو” توصیف می شود که شرکت قصد دارد به زودی آن را برای مشتریان عرضه کند.

ما در حال تجسم جستجوی آمازون با یک تجربه مکالمه تعاملی هستیم که به شما کمک می‌کند پاسخ سؤالات محصول خود را بیابید، مقایسه محصول را انجام دهید و پیشنهادات محصول شخصی‌شده را دریافت کنید تا به شما کمک کند پیدا کنید.

در مجموع، این پست ها نشان می دهد که این شرکت قصد دارد تغییرات عمده ای در نحوه عملکرد محصول جستجوی خود ایجاد کند.

مربوط: آمازون هوش مصنوعی را برای بهبود لجستیک و سرعت تحویل معرفی می کند

همچنین شایان ذکر است که آمازون اخیراً مدل پایه هوش مصنوعی “Bedrock” خود را معرفی کرده است. Bedrock به عنوان یک سرویس هوش مصنوعی “بدون سرور” طراحی شده است که به مشتریان امکان می دهد مدل های مشابه ChatGPT خود را بسازند.

سرویس چت بات خود آمازون “Titan” با Bedrock اعلام شد. براتین ساها، معاون این شرکت، به خبرنگاران گفت که آمازون از “نسخه بهینه سازی شده” Titan برای نمایش نتایج جستجو در صفحه اصلی خود استفاده می کند. مطمئن نیستم که آیا این مربوط به پیشنهادهای شغلی اخیر است یا خیر. آمازون بلافاصله به درخواست اطلاعات بیشتر پاسخ نداد.

زمان این اعلامیه ها تعجب آور نیست. از زمانی که OpenAI سرویس ChatGPT خود را در ماه مارس راه اندازی کرد، زمینه هوش مصنوعی مولد به سرعت در حال حرکت است.

تا کنون، به نظر می رسد رشد تهاجمی نتیجه داده است. به نظر می رسد تکنیک های مولد هوش مصنوعی تقریباً بر هر بخش تأثیر می گذارد، از روزنامه نگاری، جایی که چندین رسانه در حال آزمایش گزارش های تولید شده توسط هوش مصنوعی هستند، تا ارزهای دیجیتال و بلاک چین. در حوزه دوم، تقریباً تمام حوزه‌های توسعه، تجارت و تعامل با جامعه ارزهای دیجیتال و بلاک چین تحت تأثیر هوش مصنوعی مولد قرار دارند.

مطالب مرتبط: روزنامه ایرلندی بابت مقاله گمراه کننده تولید شده توسط هوش مصنوعی عذرخواهی کرد

نویسنده: Tristan Greene

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا