اخبار ارز دیجیتال

کسی در “فصل آلت کوین” است؟ با پیروزی XRP، تسلط بیت کوین کاهش یافت

دوره های اندرو تیت


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

سلطه بازار بیت کوین در یک نقطه به زیر 50 درصد کاهش یافت زیرا آلت کوین ها که توسط SEC اوراق بهادار در نظر گرفته می شوند، سودهای دو رقمی داشتند.

تسلط بیت کوین (BTC) به دنبال پیروزی جزئی ریپل در برابر کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده کاهش یافت، افزایش قیمت آلت کوین به طور موقت سلطه بیت کوین را تا 50 درصد کاهش داد.

بر اساس گزارش Tradingview، تسلط بیت کوین، معیاری برای سنجش سهم بیت کوین از ارزش بازار ارزهای دیجیتال، طی معاملات آسیایی در 14 جولای به 49.76 درصد کاهش یافت.

همین چند هفته پیش، در میان سیل درخواست‌های شرکت‌های بزرگ مالی برای ETF بیت‌کوین نقطه‌ای، تسلط بر بازار بیت‌کوین پس از دو سال خشکسالی سرانجام توانست از 50 درصد فراتر رود. در 24 روز گذشته، تسلط بیت کوین در حدود 51% و 52% بود.

تسلط بر بازار سرمایه بیت کوین. منبع: Tradingview

کاهش اخیر تسلط بیت کوین در حالی رخ می دهد که جامعه کریپتو برای یک «فصل آلت کوین» دیگر گریه می کند.

با پیروزی قانونی ریپل، توکن XRP با 83 درصد افزایش به 0.866 دلار رسید و به طور موقت چهارمین دارایی بزرگ رمزنگاری شده از نظر ارزش بازار شد. در حال حاضر پس از نبرد با بایننس کوین (BNB) در جایگاه پنجم قرار دارد.

این حرکت همچنین مورد توجه اعضای جامعه ارزهای دیجیتال قرار گرفت که با شور و شوق پیروزی ریپل را جشن می گرفتند.

چندین آلتکوین که توسط SEC ادعا شده است اوراق بهادار هستند نیز در 14 جولای دو رقمی افزایش یافتند.

اتریوم (ETH) 8 درصد افزایش یافت و برای اولین بار در سه ماه گذشته از 2000 دلار گذشت، در حالی که کاردانو (ADA) با 25 درصد افزایش به 0.357 دلار در زمان نگارش مقاله رسید.

سولانا (SOL)، توکن دیگری که توسط SEC یک امنیت تلقی می‌شود، در زمان نگارش مقاله با 34 درصد افزایش به 29 دلار رسیده است. در همین حال، Polygon (MATIC) 20 درصد رشد کرد و 0.854 دلار معامله شد.

Stellar Lumens (XLM)، یک شبکه پرداخت که در سال 2015 به عنوان یک انشعاب از پایگاه کد ریپل راه اندازی شد، در اخبار بیش از 50 درصد افزایش یافت.

مربوط: کدام آلت کوین ها از سرکوب SEC جان سالم به در خواهند برد؟ Bitcoin OG توضیح می دهد

با این حال، باید دید که آیا این رالی آلتکوین می تواند پایدار بماند، زیرا بازار کریپتو در دراز مدت محدود به محدوده است.

در زمان نگارش این مقاله، تسلط BTC به حدود 50.11 درصد بازگشته است، درست بالاتر از میانگین متحرک 50 روزه. این دارایی روزانه فقط 3.5 درصد افزایش یافت و به 31686 دلار رسید، اما در آلتکوین ها از همتایان خود بهتر بود.

مجله: چگونه افراد باهوش روی کوین های میم احمقانه سرمایه گذاری می کنند: یک برنامه 3 نقطه ای برای موفقیتنویسنده: Martin Young

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا