اخبار ارز دیجیتال

سوء استفاده کنندگان بازار انبه در طول جلسه دادگاه فدرال از وثیقه چشم پوشی می کنند

طبق گزارش ها، قاضی فدرال که بر پرونده جنایی آبراهام آیزنبرگ ریاست می کند، تاریخ بعدی دادگاه را ۱۴ فوریه تعیین کرده است.

وکلایی که به نمایندگی از کاربران ارزهای رمزنگاری شده که ادعا می‌شود در صرافی‌های غیرمتمرکز Mango Markets 116 میلیون دلاری سوءاستفاده کرده‌اند، با بازداشت در پرونده‌های جنایی شامل کلاهبرداری کالا، دستکاری در بازار کالا و کلاهبرداری با سیم موافقت کرده‌اند.

طبق حساب های کاربران شبکه های اجتماعی جاری در ۲ فوریه، تیم حقوقی Avraham Eisenberg کاربر Mango Markets در جلسه دادرسی در دادگاه منطقه ای ایالات متحده در ناحیه جنوبی نیویورک از حق وثیقه خود چشم پوشی کرد. قاضی فدرال ریچارد بتمن، که ریاست این پرونده جنایی را بر عهده دارد، بنا به گزارش ها، تاریخ بعدی دادگاه را برای ۱۴ فوریه تعیین کرده است و پیشنهاد می کند که آیزنبرگ می تواند حداقل تا روز ولنتاین در بازداشت بماند.

گفته می شود که آیزنبرگ در اکتبر ۲۰۲۲ در پشت بهره برداری عظیم از Mango Markets بوده که منجر به تقریباً ۵۰ میلیون دلار سکه USD (USDC)، ۲۷ میلیون دلار Marinede Staked SOL (mSOL) و ۲۴ میلیون دلار شد. ما ارزش SOL و ارزش ۱۵ میلیون دلار را برداشت کردیم. از MNGO (حدود ۱۱۶ دلار). یک میلیون. این پلتفرم گزارش داد که تقریباً ۶۷ میلیون دلار وجوه پس از بهره برداری بازگردانده شد.

کاربران ارزهای دیجیتال علناً اعلام کرده اند که معتقدند اقدامات آنها به عنوان بخشی از “استراتژی معاملاتی بسیار سودآور” قانونی است. مقامات ایالات متحده ظاهراً با کمیسیون بورس و اوراق بهادار، کمیسیون معاملات آتی کالا و سایر آژانس ها که اتهامات موازی مربوط به تقلب و دستکاری بازار را در دسامبر و ژانویه اعلام کردند، مخالف بودند.

مقامات آیزنبرگ را در ماه دسامبر در پورتوریکو بر اساس یک شکایت جنایی دستگیر کردند. در کیفرخواستی که در ۹ ژانویه تنظیم شد، ادعا شده است که او “در طرحی برای به دست آوردن تقلب به ارزش حدود ۱۱۰ میلیون دلار ارز دیجیتال از صرافی ارزهای دیجیتال Mango Markets و مشتریان آن و همچنین برخی از قراردادهای آتی دائمی شرکت داشته است. او با دستکاری مصنوعی به این هدف دست یافت. قیمت

مربوط: بازارهای انبه بازارهای انبه استثمارگران انبه پیروزی DeFi را کسب کردند — Moody’s

دوم فوریه روزی بود که آیزنبرگ برای اولین بار پس از انتقال از پورتوریکو از طریق اوکلاهاما در دادگاه ناحیه جنوبی نیویورک حاضر شد. او از زمان بازداشت تا حد زیادی در شبکه های اجتماعی سکوت کرده است.نویسنده: Turner Wright

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا