اخبار ارز دیجیتال

Algorand از پلتفرم گارانتی بانکی و بیمه ایتالیا پشتیبانی می کند

به گفته Algorand، این اولین بار است که یک کشور عضو اتحادیه اروپا از فناوری بلاک چین برای تضمین بانکی و بیمه استفاده می کند.

پلتفرم بلاک چین لایه ۱ Algorand به عنوان بلاک چین عمومی برای تقویت «پلتفرم تضمین دیجیتال نوآورانه» مورد استفاده در بازار بانکداری و بیمه ایتالیا انتخاب شده است.

انتظار می رود پلتفرم پشتیبانی شده توسط Algorand در اوایل سال ۲۰۲۳ راه اندازی شود. بر اساس اعلامیه ۱۳ دسامبر Algorand، این اولین بار است که یک کشور عضو اتحادیه اروپا از فناوری بلاک چین برای ضمانت های بانکی و بیمه استفاده می کند.

ضمانت نامه بانکی وعده ای است از سوی یک موسسه وام دهنده برای پوشش زیان در صورت عدم پرداخت وام گیرنده. این یک روش جایگزین برای ارائه اوراق قرضه یا تضمین به تامین کننده یا فروشنده است. ضمانت نامه های بیمه مشابه هستند، اما توسط شرکت های بیمه به جای بانک ها ارائه می شود.

الگوراند گفت فناوری بلاک چین به دلیل توانایی آن در ارائه سریع، کارآمد، کم هزینه، تراکنش های داده مقیاس پذیر و محافظت در برابر تقلب، به طور ایده آل برای یک پلت فرم “ضمانت دیجیتال” مناسب است.

پلتفرم Digital Sureties با پشتوانه بلاک چین توسط مرکز تحقیقات فناوری، نوآوری و مالی در دانشگاه کاتولیک میلان (CETIF) در حال توسعه است و بخشی از برنامه ملی بهبودی و انعطاف پذیری ایتالیا (NRRP) است. بهبود اقتصادی پس از بحران COVID-19.

مرتبط: بنیاد الگوراند ۳۵ میلیون دلار قرار گرفتن در معرض کریپتو وام دهنده Hodlnaut را مشخص می کند

پروفسور CETIF فدریکو راجولا گفت که Algorand را به دلیل “سطح بی نظیر از نوآوری” و “رهبری در پایداری” در بین DLT های بدون مجوز انتخاب کرده است و افزود:

هدف ما این است که به ایتالیا کمک کنیم نه تنها از تأثیر اقتصادی کووید-۱۹ بهبود یابد، بلکه از طریق نوآوری و رهبری نیز به برتری برسد. […] ما معتقدیم این پلتفرم ها می توانند به طور چشمگیری به پایداری رقابت پذیری کشور به نفع همه کمک کنند. “

در ماه سپتامبر، Cointelegraph گزارش داد که Algorand سرعت تراکنش، قدرت پردازش و قابلیت‌های متقابل زنجیره‌ای را با ارتقای پروتکل‌های عمده بهبود بخشیده است. یک شبکه بلاک چین لایه ۱، State Proofs را در شبکه اصلی خود پیاده سازی کرده است. این امکان ارتباط غیرقابل اعتماد بین پروتکل های مختلف بلاک چین را فراهم می کند. این ارتقا سرعت پردازش الگوراند را از ۱۲۰۰ به ۶۰۰۰ تراکنش در ثانیه افزایش داد.نویسنده: Judith BannermanQuist

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا