اخبار ارز دیجیتال

Algorand پذیرش Web3 را در هند از طریق مشارکت های کلیدی هدایت می کند

Algorand با چندین موسسه آموزشی و مدرسه برای ایجاد برنامه هایی برای اساتید، دانشجویان و مشاغلی که به دنبال پیوستن به Web3 هستند، همکاری کرده است.

در اطلاعیه ای که برای کوین تلگراف ارسال شد، تیم الگوراند اعلام کرد که با موسسه فناوری جواهر لعل نهرو حیدرآباد و مدرسه بازرگانی هند به قصد راه اندازی یک برنامه آموزشی همکاری کرده است. این شامل برنامه های آموزشی معلمان و توسعه دهندگان دانش آموز می شود. علاوه بر این، این شرکت میزبان یک کلاس کارشناسی ارشد برای شرکت هایی خواهد بود که به دنبال ورود به فضای Web3 هستند.

آنیل کاکانی که اخیراً به عنوان رئیس الگوراند هند منصوب شده است، گفت که هدف این مشارکت ایجاد تأثیر پایدار است. او توضیح داد:

بنیاد Algorand چندین مشارکت را در هند اعلام کرده است، از جمله همکاری با مدارس برای توسعه برنامه های آموزشی برای کمک به رشد Web3 در هند.

“ما آماده ایم نقشی محوری در هند و سراسر جهان در تسهیل راه حل های در حال تغییر جهان برای بهبود دسترسی به خدمات مالی، مراقبت های بهداشتی، آموزش و بسیاری از برنامه های کاربردی حیاتی دیگر ایفا کنیم.”

این شرکت به غیر از حوزه آموزش به دنبال ورود به استارت آپ های کشور نیز می باشد. Algorand همچنین از همکاری با T-Hub، یک مرکز نوآوری مستقر در حیدرآباد خبر داد. به گفته MS Rao، مدیر عامل T-Hub، این مشارکت به استارت آپ های محلی کمک می کند تا به سرمایه از سراسر جهان دسترسی داشته باشند و پروژه های خود را در سطح جهانی گسترش دهند.

بنیاد Algorand همچنین به شریک فناوری صندوق جهانی مقاومت در برابر آب و هوا که توسط بنیاد کلینتون راه اندازی شده است تبدیل شده است. این صندوق به کمک به کسب و کارهای محلی در ارتباط با بازارهای کربن و کسب درآمد از اعتبارات کربن کمک خواهد کرد. از طریق سرمایه گذاری اولیه و برنامه های شتاب دهنده، این شرکت از مشاغل تحت رهبری زنان حمایت می کند و شمول مالی را افزایش می دهد. استاچی واردن، مدیرعامل بنیاد الگوراند گفت:

“من از بازگشت به هند بسیار هیجان زده هستم، به ویژه از دیدن پذیرش و اشتیاق مردم در سراسر کشور برای فناوری که می تواند تأثیر بزرگ و مثبتی بر کیفیت زندگی آنها داشته باشد.”

واردن گفت این مشارکت به بلاک چین کمک می کند تا پتانسیل خود را بشناسد و به اکوسیستم های محلی کمک کند تا به اقتصادهای فراگیرتری تبدیل شوند.

مربوط: بنیاد الگوراند ۳۵ میلیون دلار قرار گرفتن در معرض وام‌دهنده کریپتو هودلنات را مشخص می‌کند

بنیاد Algorand به گسترش حضور خود در سطح جهانی ادامه می دهد. در ۱۳ دسامبر، این شرکت اعلام کرد که برای پشتیبانی از یک پلت فرم تضمین بانکی و بیمه ایتالیایی انتخاب شده است.

نویسنده: Ezra Reguerra

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا