اخبار ارز دیجیتال

پروتکل وام‌دهی غیرمتمرکز Algorand ‘Algofi’ تا پایان سال تعطیل می‌شود


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

توسعه دهندگان می گویند ایجاد پروتکل وام دهی و استقراض برای Algorand “دیگر یک مسیر قابل دوام نیست”.

Algofi، پروتکل وام دهی و استقراضی که بر روی بلاک چین مالی غیرمتمرکز Algorand ساخته شده است، به زودی تعطیل خواهد شد.

بر اساس اعلامیه ۱۱ جولای، توسعه دهندگان “در اعتقاد خود به قدرت فناوری و الگوریتم اجماع جدید الگوراند تزلزل نکردند” اما با این وجود گفتند که پلتفرم Algoffy به زودی خاموش خواهد شد.

مجموعه ای از رویدادها باعث شده است که ساخت و نگهداری یک پلت فرم پیشرفته Algofi دیگر برای ما قابل اجرا نباشد. به همین دلیل، ما از کار انداختن پلت فرم را آغاز کرده ایم و به زودی آن را به حالت فقط خروج منتقل خواهیم کرد. این یک برنامه زمان بندی است. “”

از اول سپتامبر، بخش وثیقه بازارهای ALGO، vALGO، STBL، USD Coin (USDC)، goBTC و goETH برای هر دو Algofi V1 و V2 از تقریباً ۸۰٪ به ۰٪ تا اوایل دسامبر کاهش می یابد. علاوه بر این، برنامه فعلی استخراج نقدینگی “به حالت تعلیق درآمده و هیچ پیشنهاد دیگری اعمال نخواهد شد.” کل مبلغ قفل شده در زمان راه اندازی پروتکل Algofi 25 میلیون دلار بود که در ماه فوریه ۱۳۵ میلیون دلار بود.

TVL الگوفی در طول زمان.منبع: دفیلاما

در ماه آوریل، کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده، صرافی ارزهای دیجیتال Bittrex را به راه اندازی یک صرافی ثبت نشده در ایالات متحده متهم کرد. الگوراند یکی از شش توکنی بود که توسط SEC به عنوان اوراق بهادار در نظر گرفته شد. SEC استدلال کرد که ویژگی‌های امنیتی توکن تا حدی با اولین عرضه سکه Algorand در سال ۲۰۱۹ مرتبط است.

در ۱۳ ژوئن، صرافی ارزهای دیجیتال eToro معاملات ALGO، MANA، MATIC و DASH را برای مشتریان ایالات متحده به حالت تعلیق درآورد و دلیل آن “چشم انداز نظارتی در حال تحول به سرعت” بود. تا به امروز، ۶۸ ارز رمزنگاری شده توسط SEC به عنوان اوراق بهادار در نظر گرفته شده است.

مجله: بلاک چین می تواند جهان را تغییر دهد: دکتر جین توماسون

نویسنده: Zhiyuan Sun

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا