اخبار ارز دیجیتال

الف زیرو برنامه ۵۰ میلیون دلاری تامین مالی اکوسیستم را راه اندازی کرد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

برنامه تامین مالی اکوسیستم شامل کمک های مالی، جوجه کشی و تسریع برای تمام مراحل توسعه محصول است که متقاضیان تایید شده حداکثر ۵۰۰۰۰۰ دلار در هر پروژه دریافت می کنند.

Aleph Zero برنامه ۵۰ میلیون دلاری بودجه اکوسیستم Aleph Zero خود را راه‌اندازی می‌کند، یک بلاک چین تقویت‌شده با حریم خصوصی لایه ۱ که در ۱۸ آوریل اعلام شد. استخدام جهانی

آنتونی زولسیاک، یکی از بنیانگذاران Aleph Zero در مصاحبه با Cointelegraph گفت: “هدف برنامه تامین مالی اکوسیستم Aleph Zero دریافت بودجه از تیمی از توسعه دهندگان برای گسترش قدرت، عملکرد و پذیرش بلاک چین Aleph Zero است. در مورد تأمین مالی نوآوری». Zolciak همچنین به کوین تلگراف گفت که این برنامه از ایده‌های پروژه مختلف، از اثبات مفاهیم گرفته تا تیم‌های مجرب با راه‌حل‌هایی در پلتفرم‌های مختلف، پشتیبانی می‌کند.

Aleph Zero امیدوار است با ارائه پشتیبانی جامع فراتر از کمک های مالی، از جمله امکان سنجی تجاری، انطباق با مقررات و کمک به ایجاد جامعه، توسعه دهندگان را جذب کند. هدف این بنیاد فراهم کردن دسترسی به شبکه ای از شرکای قابل اعتماد برای به اشتراک گذاشتن تجربیات منحصر به فرد خود در ساختن چیزی از ابتدا است. Zolciak گفت: “ما می خواهیم یک رویکرد تا حدودی بازطراحی شده برای نحوه پشتیبانی لایه ۱ از سازندگان و فراتر از ارائه یارانه ها معرفی کنیم.”

برنامه تامین مالی اکوسیستم شامل کمک های مالی، جوجه کشی و ارتقاء در تمام مراحل توسعه محصول است و متقاضیان موفق می توانند تا سقف ۵۰۰۰۰۰ دلار در هر پروژه کمک هزینه دریافت کنند. علاوه بر این، دریافت کنندگان کمک هزینه دسترسی انحصاری به استخر سرمایه گذاری خطرپذیر Aleph Zero، اعتبارات زیرساختی از خدمات وب آمازون، و مشاوره طراحی امنیتی از Kudelski Security خواهند داشت. شبکه شریک Aleph Zero همچنین در صورت نیاز بازاریابی، برندسازی، UX، طراحی محصول و پشتیبانی عملیاتی را ارائه می دهد.

ماگدالنا اولکسی، رهبر اکوسیستم Aleph-Zero، در مورد انواع پروژه هایی که Aleph-Zero علاقه مند به حمایت از آنها است و معیارهای انتخاب دریافت کنندگان کمک هزینه می گوید: هنگام انتخاب دریافت کنندگان کمک هزینه، ما توانایی تیم برای افزایش استفاده و پذیرش شبکه، توانایی اجرا و منحصر به فرد بودن پروژه را در نظر می گیریم. در نهایت، هدف بنیاد تشویق نوآوری و اصالت در پیشنهادات خود است.

در مرحله آزمایشی برنامه، پروتکل وام و استقراض غیرمتمرکز Abax، بازار NFT ArtZero، سرویس نام دامنه AZERO Domains، تجربه منحصر به فرد متاورس تاریک DRKVRS، پلت فرم هویت غیرمتمرکز درجه سازمانی Gatenox، پلت فرم امنیتی غیرمتمرکز پروژه های مختلف قبلا ایجاد شده اند، مانند Interlock.

برنامه های تامین مالی اکوسیستم Aleph Zero شامل NxGen، Diamond Atlas Capital، BlackDragon، Necker Ventures، Hodl.nl و Hodl Ventures، Pragma Ventures، RR2 Capital، Cardinal Cryptography and Cardinal Ventures، Bellwether Rocks، و Quirky است.

مرتبط: Pantera Capital سرمایه گذاری ۲۲.۵ میلیون دلاری در آزمایشگاه های زیرساخت غیرمتمرکز M^ZERO را رهبری می کند

علیرغم اخبار اخیر درباره تامین مالی اکوسیستم، سرمایه گذاری سرمایه گذاران خطرپذیر در شرکت های ارزهای دیجیتال در سه ماهه اول سال ۲۰۲۳ کاهش یافت. بر اساس گزارش گلکسی ریسرچ، بازوی تحقیقاتی شرکت سرمایه گذاری دیجیتال گلکسی دیجیتال، ۲.۴ میلیارد دلار توسط VCها در سه ماهه اول سال ۲۰۲۳ سرمایه گذاری شده است. کمترین سرمایه گذاری از سه ماهه آخر سال ۲۰۲۰.

بر اساس این گزارش، «شرکت‌هایی که در زیربخش‌های Web3، NFT، DAO، Metaverse و Gaming ایجاد می‌کنند، بیشترین معاملات را به دست آورده‌اند، در حالی که شرکت‌های تجاری، مبادلات، سرمایه‌گذاری و وام‌دهی بیشترین سود را داشته‌اند.» (۵۳۸ میلیون دلار)».

سرمایه گذاری VC از زمانی که به اوج خود نزدیک به ۱۳ میلیارد دلار در سه ماهه اول ۲۰۲۲ رسیده است، کاهش یافته است، با آخرین نتایج سه ماهه نشان دهنده کاهش بیش از ۸۰ درصدی نسبت به دوره مشابه در سال گذشته است.

مجله: چرا به انجمن بازی‌های بلاک چین بپیوندید تا سرگرم شوید، درآمد کسب کنید و بازی‌های بهتری بسازید

نویسنده: Judith BannermanQuist

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا