اخبار ارز دیجیتال

آلبرایت کپیتال از شکایت علیه آزمایشگاه های Terraform و Do Kwon صرف نظر کرد

Terraform Labs بنیانگذار US Dollar Terra (UST)، یک استیبل کوین الگوریتمی است که در می 2022 پیوند خود را از دست داد.

بر اساس اعلامیه اخراج داوطلبانه ای که در 9 ژانویه در دادگاه منطقه ای ایالات متحده ارائه شد، آلبرایت کپیتال از شکایت خود علیه آزمایشگاه Terraform و بنیانگذار آن، Do Kwon صرفنظر کرد. با استفاده از UST، یک استیبل کوین، به عنوان «طرح پونزی»، اقدام به انجام اعمال («RICO») می کند.

سو ژو، یکی از بنیانگذاران Three Arrows Capital (3AC) این اخراج را در توییتر منتشر کرد و اظهار داشت:

سو ژو قبلاً ادعا کرده بود که بخشی از ورشکستگی 3AC ناشی از فروپاشی UST بوده است. این شکایت “بدون پیش داوری” رد شد. بنابراین شاکیان این گزینه را دارند که در آینده در صورت تمایل مجدداً پرونده را ثبت کنند.

مربوط: Terra به طور تصادفی توکن ها را به شخص اشتباهی ارسال کرد

دلار آمریکا (UST) یک استیبل کوین الگوریتمی است که توسط آزمایشگاه های Terraform ایجاد شده است. این در شبکه Terra اجرا شد که سکه اصلی آن LUNA است. UST توسط مقدار مساوی LUNA به عنوان وثیقه حمایت می شد و هر سکه UST قرار بود به 1 دلار در بازار ثانویه ثابت شود. با این حال، در ماه مه 2022، ارزش LUNA به شدت کاهش یافت و باعث شد که UST با کمبود وثیقه مواجه شود. در نتیجه، UST میخ خود را از دست داد و اکنون فقط 0.02 دلار برای هر سکه ارزش دارد.

مقامات کره جنوبی در ماه سپتامبر حکم بازداشت بنیانگذار شبکه Terra، Do Kwon را صادر کردند و این شرکت با چندین پرونده قضایی مبنی بر اینکه UST یک کلاهبرداری است، مواجه است. اما اکنون این دعوا توسط شاکی مردود اعلام شده است.نویسنده: Tom Blackstone

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا