اخبار ارز دیجیتال

آلاسکا “ارز مجازی” را به سیستم نظارتی اضافه می کند

از سال ۲۰۲۳، کسب‌وکارها باید نوع جدیدی از مجوز را برای مدیریت ارزهای دیجیتال در داخل ایالت دریافت کنند.

از اول ژانویه ۲۰۲۳، اصطلاح “ارز مجازی” جایگزین مقررات حواله آلاسکا خواهد شد. مشاغلی که با ارزهای دیجیتال معامله می کنند ملزم به دریافت مجوز انتقال پول در ایالت خواهند بود.

همانطور که شرکت حقوقی Cooley در ۱۹ دسامبر گزارش داد، آلاسکا مقررات نقل و انتقال پول خود را اصلاح کرده است تا تعریفی از “ارز مجازی” درج کند. بر اساس اصلاحات قانون دولت محلی که توسط اداره بانک و اوراق بهادار (DBS) به تصویب رسیده است، ارزهای مجازی عبارتند از:

“[A] یک نمایش دیجیتالی از ارزش که به عنوان وسیله مبادله، واحد حساب یا ذخیره ارزش استفاده می شود. چه پول باشد چه نباشد پول نیست. “

بارزترین تأثیر این تغییر، که از اول ژانویه اجرایی می‌شود، نیاز به ارائه درخواست مجوز برای «شخصی است که فعالیت‌های حواله مربوط به ارز مجازی را انجام می‌دهد».

براساس بخش‌های دیگر اصلاحیه، ارزهای مجازی نیز در تعاریف «سرمایه‌گذاری مجاز» و «ارزش پولی» گنجانده شده است. با این حال، طبق تحلیل کولی، توکن‌های دیجیتال برای برنامه‌های قرابت و پاداش و بازی‌های آنلاین هنوز در دسته «ارز مجازی» قرار نمی‌گیرند.

مربوط: ۴ پیش بینی قانونی برای کریپتو در سال ۲۰۲۳

در واقع، پلتفرم‌های ارزهای دیجیتال حتی قبل از اصلاحیه ملزم به دریافت مجوز حواله آلاسکا بودند. با این حال، انواع قبلی قراردادهای مجوز محدود (LLAs) با DBS به صراحت مفهوم ارز مجازی را کنار گذاشته بودند. بنابراین، این LLA ها در ۱ ژانویه منقضی می شوند.

آلاسکا یکی از ۹ ایالتی است که هنوز به سرمایه گذاران ۰% مزایای مالیات بر سرمایه ارائه می کند. بقیه واشنگتن، وایومینگ، داکوتای جنوبی، نیوهمپشایر، نوادا، تگزاس، تنسی و فلوریدا هستند. با این وجود، طبق یک نظرسنجی اخیر که توسط Invezz انجام شده است، از بین ۵۰ ایالت از نظر پذیرش ارزهای دیجیتال، تنها در رتبه ۳۶ قرار دارد.

نویسنده: David Attlee

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا