اخبار ارز دیجیتال

ادعای ۳۸ میلیارد دلاری IRS آلامدا، تزریق دارایی دو کوون، دیوانگی میلادی: آسیا اکسپرس


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

IRS به دنبال ۳۸ میلیارد دلار مالیات پرداخت نشده از Alameda است، توکن Milady 3000 درصد افزایش می یابد و آرتور هیز به دلیل اظهارات “تهدید کننده” ۳AC دستور منع می گیرد.

IRS 38 میلیارد دلار مالیات از Alameda می خواهد

طبق گزارشی که اخیراً توسط یک وکیل دعاوی صرافی ارزهای دیجیتال ورشکسته FTX ارسال شده است، خدمات درآمد داخلی ایالات متحده (IRS) از صرافی ارزهای دیجیتال ورشکسته و شرکت های وابسته به آن برای شرکت تجاری کمیت خواهرش Alameda Research شکایت کرده است. این صرافی در مجموع ۴۴ میلیارد دلار ادعا می کند. از جمله ۳۸ میلیارد دلار در مقابل . در یک ادعا، IRS 20.4 میلیارد دلار مالیات مشارکت و حقوق و دستمزد را علیه Alameda Research LLC ارزیابی کرد.

Alameda که در سپتامبر ۲۰۱۷ توسط Sam Bankman-Fried و Tara Mac Olay با مدیر عاملی Caroline Ellison تأسیس شد، مقر آن در هنگ کنگ است و در اوج معاملاتش روزانه ۵ میلیارد دلار ارزش دارد. در هنگ کنگ مالیاتی بر عایدی سرمایه وجود ندارد. با این حال، بنیانگذاران و مدیران کلیدی که شهروند ایالات متحده هستند، موظف به پرداخت مالیات بر درآمد خود در سراسر جهان هستند، صرف نظر از اینکه در کجا زندگی می کنند یا چند روز در سال در ایالات متحده می گذرانند، مشروط به پرداخت مالیات توسط سیستم بسیار غیرعادی شهروندی ایالات متحده. بودن.

مالیات مشارکت ارزیابی شده توسط IRS نشان می دهد که IRS معتقد است شرکت ها تحت یک سیستم مشارکت عمل می کنند. در این رژیم، بر خلاف اشخاص حقوقی، سود در سطح نهاد مشمول مالیات نمی‌شود، بلکه به شرکا منتقل می‌شود و سپس در سطح فردی مشمول مالیات می‌شود.

اگر IRS برنده شود، می تواند خبر بدی برای طلبکاران باشد. طبق این پرونده، IRS کل مالیات پرداخت نشده ۴۴ میلیارد دلاری را علیه FTX و شرکت های وابسته به آن بر اساس ترجیحات مدیریتی مطالبه می کند. ادعای IRS جایگزین ادعاهای طلبکاران بدون وثیقه، مانند یک میلیون کاربر FTX، در طول مراحل ورشکستگی خواهد شد. علیرغم بهترین تلاش‌های متولیان ورشکستگی و شرکت‌های حقوقی، آنها تنها توانستند ۷.۳ میلیارد دلار دارایی از FTX و نهادهای مرتبط کشف کنند.

ادعای 20.4 میلیارد دلاری IRS علیه Alameda Research در این هفته منتشر شد.  (توییتر)
ادعای ۲۰.۴ میلیارد دلاری IRS علیه Alameda Research در این هفته منتشر شد. (توییتر)

میلادی NFT و شوق توکن

در ۸ مه، با مشاهده شتاب در اطراف توکن‌های میم، گروهی از توسعه‌دهندگان خودسازمان‌دهنده توکن LADYS را در اتریوم (ETH) ایجاد کردند و مجموعه‌ای از انیمه‌های محبوب توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) را با همین نام راه‌اندازی کردند. بر اساس طراحی ایجاد شده‌اند. . این توکن هیچ ارتباطی با میلادی میکسر یا شارلوت نیش، خالقان مجموعه میلادی ندارد.

همچنین بخوانید
ویژگی

از کمیسر ضرابخانه ایالات متحده تا اولین مشتری بیت کوین IRA

ویژگی

تایلند Crypto Utopia 90% Cult، هیچ چیز عجیب و غریب

توسعه دهنده بیان می کند که “۹۴٪ از توکن ها به استخر نقدینگی (LP) ارسال شده است”. توکن های LP سوزانده شده و قرارداد باطل می شود. در همین حال، ۱٪ باقیمانده به دارندگان Milady NFT و ۵٪ در کیف پول های Multisig برای مایل استون های آینده ذخیره می شود. علاوه بر این، توسعه دهنده هشدار داد:

“$LADYS یک میم سکه بدون ارزش ذاتی یا انتظار بازگشت مالی است. بدون تیم رسمی یا نقشه راه. این سکه کاملاً بی استفاده است و فقط برای اهداف سرگرمی است.”

اما به نظر می رسید سرمایه گذاران چیز دیگری فکر می کردند. در زمان صدور، توکن های LADYS هر کدام ۰.۰۰۰۰۰۰۱۲۸۵ دلار ارزش داشتند که در یک روز ۳۲۵۴ درصد افزایش داشت. در ۱۰ ماه مه، ایلان ماسک، تاجر آمریکایی، میمی حاوی تصویری از میلادی NFT را در توییتر منتشر کرد که باعث شد میانگین قیمت فروش این مجموعه به شدت افزایش یابد.

در ۱۱ مه، صرافی‌های متمرکز در آسیا اقیانوسیه مانند Gate.io Bybit، Bitget، MEXC Global و Huobi همگی شروع به فهرست کردن توکن‌های میم کردند. از زمان انتشار این مقاله، LADYS دارای ارزش بازار بیش از ۱۰۰ میلیون دلار است و در ۲۴ ساعت گذشته ۲۴۵ میلیون دلار معامله شده است.

قیمت جلو ماسک میلادی NFT.  (دریای آزاد)
قیمت جلو ماسک میلادی NFT. (دریای آزاد)

چشم انداز Dokwon: بدتر از بدتر

در ماه مه گذشته، دو کوون، یکی از بنیانگذاران آزمایشگاه های Terraform، یک میلیاردر کره جنوبی بود که به سرعت در حال رشد بود و در راس اکوسیستم توکن دوگانه Terra Luna و TerraUSD 40 میلیارد دلاری بود. یک سال بعد، کوون در کشور بالتیک مونته نگرو زندانی شد و در انتظار محاکمه به اتهام جعل اسناد بود. کار زندگی او، لونا، اکنون ویران شده است و کوون با استرداد از دادستان های کره جنوبی و ایالات متحده به اتهامات کلاهبرداری مربوط به فروپاشی ترا لونا، علاوه بر مشکلات قانونی در مونته نگرو، مواجه است.

کارهای آقای کوون واقعا خیلی ها را ناراحت کرد. این کارآفرین آبروریز کره جنوبی در ۱۰ مه زمانی که قاضی ارشد یون چان یانگ دارایی های شخصی کوون به ارزش ۲۳۳.۳ میلیارد وون کره (۱۷۶ میلیون دلار) را مسدود کرد، با شکست های بیشتری روبرو شد.

همچنین بخوانید
ویژگی

تیفانی فونگ برنز درجه سانتیگراد، FTX، نیویورک پست: تالار مشاهیر آتش

ویژگی

چگونه می توان “رویای متاورس” را در سال ۲۰۲۳ احیا کرد

این ممنوعیت همچنین شامل مجتمع آپارتمانی Do Kwon’s Galleria Foret در سئول، یک دفتر اداری آینده نگر و طیف وسیعی از فروش خودروهای وارداتی می شود. این فرمان همچنین واگذاری دارایی‌های مالی Kwon از جمله اوراق بهادار، سپرده‌های بانکی و ارزهای رمزنگاری شده در حساب‌های شخصی در صرافی‌های ارزهای دیجیتال را ممنوع کرد. در حال حاضر چندین پرونده کیفری بین قضایی علیه آقای کوون در جریان است.

در همین حال، وکلای او پیشنهاد وثیقه ۴۰۰۰۰۰ یورویی یا ۴۳۷۰۰۰ دلاری را دارند، اما دادگاه هنوز تصمیمی در این باره نگرفته است.

یکی از بنیانگذاران ۳AC پیروز شد

یک حکیم چینی یک بار چیزی به این مضمون گفت: “اگر نمی توانید مشکل را حل کنید، حداقل کسی را که مشکل را مطرح می کند حل کنید.”

در ۵ می، قاضی دادگاه حفاظت از آزار و اذیت سنگاپور، ساندرا لویی آی لینگ، حکم منع را علیه آرتور هیز، بنیانگذار BitMEX صادر کرد. این حکم به درخواست وکلای سو ژو، یکی از بنیانگذاران صندوق تامینی سنگاپوری Three Arrows Capital (3AC) صادر شد که در حال انجام مراحل ورشکستگی با ادعای کل ۳.۵ میلیارد دلار است. دستور منع هیز را از موارد زیر منع می کند:

«استفاده از کلمات یا اقدامات تهدیدآمیز، توهین آمیز یا تحقیرآمیز یا برقراری ارتباط تهدیدآمیز، توهین آمیز یا تحقیرآمیز که ممکن است به هر نحوی متقاضی را تحت تأثیر قرار دهد، تلقی می شود. [Su Zhu] آزار، زنگ خطر یا ناراحتی. ”

هیز یکی از بسیاری از طلبکاران ۳AC است، مشکوک ۶ میلیون دلار مطالبات شخصی اما برخلاف همکارش که آن را دوست دارد، میله همراه با اعلام رسمی دادگاه ورشکستگی جزایر ویرجین بریتانیا در مورد جمع آوری وجوه (با نتایج متفاوت)، هیز مرتباً از اقدامات بنیانگذاران ۳AC در توییتر انتقاد کرد و نوشت: یک نمونهژو و همکارش کایل دیویس در یک دور ادعایی بودجه دولت بحرین گفتند: “مراقب باش. من پول لعنتی را می خواهم.”

علیرغم مشکلات مالی، چو و دیویس به نظر می رسد تا حد زیادی از تجربیات ناخوشایند خود عقب نشینی کرده اند. اکنون، دیویس مکرراً در رسانه های اجتماعی به مهارت آشپزی خود می بالد، در حالی که چو نظرات خود را در مورد فلسفه های جهانی درگیر در سقوط ۳AC به اشتراک می گذارد.

دستور منع زو سو علیه آرتور هیز، بنیانگذار BitMEX (محافظت در برابر دادگاه آزار و اذیت سنگاپور)
دستور منع زو سو علیه آرتور هیز، بنیانگذار BitMEX (محافظت در برابر دادگاه آزار و اذیت سنگاپور)



نویسنده: Zhiyuan Sun

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا