اخبار ارز دیجیتال

کیف پول Alameda برای انتقال میلیون ها FTT احیا شد

یک کیف پول مرتبط با Alameda قبل از باز کردن موقعیت وام در پلت فرم غیرمتمرکز وام کریپتو Abracadabra، ۱ میلیون FTT به ارزش ۲.۳ میلیون دلار خریداری کرد.

یک کیف پول مرتبط با ورشکسته Alameda Research در ۷ فوریه دوباره فعال شد و میلیون‌ها دلار توکن FTX (FTT)، توکن اصلی صرافی FTX ارسال کرد. فعالیت کیف پول Alameda پس از تشکیل پرونده ورشکستگی FTX باعث نگرانی زیادی برای جامعه ارزهای دیجیتال شده است و بسیاری از شایستگی های اجرای قانون و نحوه دسترسی به این کیف پول ها را زیر سوال می برند.

آدرس Alameda “brokenfish.eth” تقریباً ۲ میلیون دلار توکن FTT را از قرارداد هوشمند BentoBox Sushiswap منتقل کرد. قرارداد هوشمند مورد بحث به عنوان یک مخزن مرکزی برای کل اکوسیستم سوشی عمل می کند. سام بنکمن-فرید، مدیر عامل سابق FTX، سابقه سوشیسواپ دارد که به سال ۲۰۲۰ باز می گردد، زمانی که پروتکل را از سرآشپز نومی، توسعه دهنده برتر سابق، تحویل گرفت.

کیف پول Alameda Research 4 بیش از ۱ میلیون FTT (به ارزش تقریبی ۲.۳ میلیون دلار) در محدوده ۱.۸۶-۱.۸۷ دلار خریداری کرد. آنها علاوه بر انتقال ۳۵۰۰۰ FTT به Abracadabra Farm Yields، هرگز وجوه را از کیف پول خود خارج نکردند. Wallet همچنین یک موقعیت وام در Abracadabra افتتاح کرد و در حال حاضر ۷۳۰۰۰ FTT و ۳۱۰۰۰ دلار رهن دارد.

انتقال توکن های FTT از کیف پول Alameda.منبع: Etherscan

بسیاری جابجایی وجوه را به روند ورشکستگی در حال انجام ربط دادند و بر این باور بودند که جابجایی وجوه توسط مدیر عامل منصوب شده توسط دادگاه FTX، جان ری سوم، مجاز بوده است. دارایی های بورس و دارایی های شرکت های تابعه آن. در ۱۷ ژانویه، FTX اعلام کرد که با تحقیقات خود بیش از ۵.۵ میلیارد دلار نقدینگی کشف کرده است. بیش از ۳ میلیارد دلار از آن متعلق به ۵۰ بدهکار بزرگ است.

مرتبط: Hodlnaut با خریدار بالقوه برای فروش شرکت و ادعاهای FTX همکاری می کند: گزارش

این اولین بار در ژانویه نیست که یک کیف پول مرتبط با Alameda حرکت وجوه را تأیید می کند. در ۲ فوریه، شرکت امنیتی بلاک چین Pecshield هشدار داد که “Alameda Consolidation” 13 میلیون دلار دارایی رمزنگاری شده را از سه کیف پول مختلف دریافت کرده است.

اولین صرافی متعلق به Bitfinex، بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال در جهان است. حدود ۶ میلیون USDT و ۱۵۴۵ اتر (ETH) ارسال شد که مجموعاً حدود ۸.۵ میلیون دلار بود. فرد ناشناس دیگری تقریباً ۶ میلیون دلار USDC به آدرس Alameda Consolidation منتقل کرد.نویسنده: Prashant Jha

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا